Rudimental - Never Let You Go, fragment teledysku

i

Autor: fot. YouTube Rudimental - Never Let You Go, fragment teledysku

Rudimental - Never Let You Go: teledysk kolorowy jak my? Zobaczcie klip z pięknym przesłaniem [VIDEO]

2015-06-05 19:18

Teledysk Rudimental do Never Let You Go możecie zobaczyć już na naszej stronie. Nowym teledyskiem Rudimental udowadniają nam, że świat jest i powinien być kolorowy. Obejrzyjcie wideo do Never Let Yo Go i przekonajcie się sami!

Teledysk Rudimental do Never Let You Go zadebiutował w sieci na początku czerwca 2015 roku. Premiera nowego teledysku Rudimental to kolejna zapowiedź zbliżającej się wielkimi krokami drugiej płyty w karierze składu. Zanim jednak o nowym albumie Rudimental, parę słów o klipie do drugiego singla z longplaya. A temu uwagi warto poświęcić nieco więcej, bo niesie ze sobą naprawdę piękne przesłanie. Rudimental w teledysku do Never Let You Go udowadniają nam, że świat jest i powinien być kolorowy.

Podkreślają to nie tylko bohaterowie nagrania obsypani barwnym proszkiem, ale także ujęcia nakręcone w różnych zakątkach świata. Odpowiedzialny za projekt reżyser Nez z kamerami odwiedził Ukrainę a nawet Maroko. Warto przypomnieć, że wcześniej spod jego ręki wyszedł inny teledysk Rudimental a mowa o wideo do hitu Waiting All Night.

>> Juventus - Barcelona - transmisja, streamy, składy, ważne informacje i szczegóły finału LM 2015

Kawałek Never Let You Go jest wprawdzie drugim singlem z płyty zatytułowanej We the Generation, ale pierwszym przypisanym przede wszystkim Rudimental. Przypomnijmy, że wcześniej wydawnictwo zwiastował remiks Bloodstream Eda Sheerana promujący jednocześnie jego album X.

Premiera We the Generation od Rudimental zaplanowana jest na 18.09.2015.

JB