ESKA Odwołuje Zimę 2020 - gdzie śledzić relacje z gorącej Dominikany?

2020-02-24 15:07
ESKA Odwołuje Zimę 2020
Autor: Ramiz Gasanov, Canva, Eska

Nadszedł długo wyczekiwany czas! Ekipa Radia ESKA wraz ze słuchaczami, naszymi dziennikarzami i gwiazdami z pierwszych stron gazet, lecą na przepiękną Dominikanę. Na ESKA.pl dowiecie się gdzie, kiedy i o której śledzić relacje z ESKA Odwołuje Zimę 2020.

Akcja ESKA Odwołuje Zimę 2020 weszła w decydujący moment. Nasi słuchacze, dziennikarze i gwiazdy ruszają na wyjątkową i przepiękną Dominikanę. To właśnie tam, będą odwoływać zimę i przesyłać ciepłe masy powietrza w stronę naszego kraju. Jesteście ciekawi gdzie, o której i jak śledzić to co dzieje się w trakcie ESKA Odwołuje Zimę 2020? Wszystkie szczegóły zdradzamy Wam na ESKA.pl.

Gdzie śledzić relację z ESKA Odwołuje Zimę 2020?

ESKA Odwołuje Zimę to wyjątkowa akcja, w trakcie której nasi słuchacze wraz z zaprzyjaźnionymi gwiazdami, mogą spędzić wyjątkowe chwile w ciepłych krajach. W tym roku gospodarzem ESKA Odwołuje Zimę została słoneczna Dominikana. Zastanawiacie się, gdzie śledzić relację prosto z Karaibów? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. To co dzieje się w trakcie akcji Radia ESKA, możecie śledzić na naszym Facebooku, Instagramie, TikToku i jak zawsze na ESKA.pl. Przygotujemy dla Was ekskluzywne relacje z Dominikany! Będziecie mogli zobaczyć, jak nasi słuchacze razem z gwiazdami bawią się na Dominikanie i odwołują zimę!

EOZ 2020 - kiedy i o której śledzić relację z Dominikany?

Wyjątkowe i ekskluzywne relację na antenie Radia ESKA możecie śledzić codziennie już od wtorku 25 lutego 2020 od samego rana. Na bieżąco najciekawsze materiały będziemy specjalnie dla was publikować również na ESKA.pl. Szukajcie zdjęć i filmów, dzięki którym poczujecie z nami klimat gorącej Dominikany.

Najnowsze