Roksana Węgiel podczas koncertu Pasja. Misterium Męki Pańskiej

i

Autor: AKPA

Tylko u nas

Roksana Węgiel postawiła na wielkie zmiany. Jej rodzice nie byli zachwyceni wyprowadzką!

2024-04-03 17:28

Chwilę po ukończeniu 18. roku życia Roksana Węgiel postawiła na spore zmiany w życiu prywatnym. Piosenkarka opuściła rodzinne Jasło i przeprowadziła się do Warszawy. Jak wyznała, jej rodzicom niełatwo było oswoić się z tym faktem. Tylko u nas zdradziła, że nie planuje pozostać w stolicy na zawsze.

Roksana Węgiel postawiła na spore zmiany w życiu prywatnym. Jedną z największych była przeprowadzka. Artystka zdecydowała się na zamieszkanie w Warszawie. Nie jest jednak żadną tajemnicą, że jeszcze jakiś czas temu piosenkarka bardzo ceniła sobie życie pod Jasłem, w którym dorastała i chodziła do szkoły. Jak wyznała w rozmowie z ESKA.pl, życie w stolicy okazało się nie dla niej. Roksana Węgiel na co dzień potrzebuje spokoju, a tego nie daje jej mieszkanie w największym mieście w Polsce. 

Mieszkanie w Warszawie jest na pewno bardzo praktyczne i mogę zaoszczędzić dużo czasu, bo jednak podróże z Jasła do Warszawy to jest 5 godzin, odległość ponad 400 km, więc pokonując tę trasę, nie byłam w stanie robić nic konstruktywnego. (...) Aczkolwiek męczy mnie Warszawa i pewnie niedługo zmienimy lokalizację. To jest super miejsce do pracy i nic poza tym - wyznała.

Jak natomiast na te wielkie zmiany zareagowali rodzice Roksany? Przecież swego czasu to oni odpowiadali za jej karierę muzyczną. Gwiazda ze szczerością wyznała, że początkowo trudno im było się z tym wszystkim oswoić.

Dlaczego Roxie Węgiel bierze ślub w tym roku? Odpowiedziała. Wcześniej tego nie planowała!

Dlaczego Roksana Węgiel bierze ślub w tak młodym wieku?

Roksana Węgiel o rodzicach

Roxie nigdy nie ukrywała, że ma bliskie relacje z rodzicami. Pani Edyta i pan Rafał długo odpowiadali za jej poczynania zawodowe. Gdy artystka skończyła 18 lat, stała się niezależna. Jak wyznała, oswojenie się z tym faktem przez jej rodziców wymagało czasu.

Niełatwo było, ale nie mieli innej opcji. Musieli się z tym pogodzić. Myślę, że dla każdego rodzica to jest taki przełomowy moment, kiedy dziecko po prostu wyfruwa z gniazda, chociaż moi rodzice mieli też trochę inną sytuację, bo ja od 12. roku życia pracuję, więc mnie tak naprawdę bardzo często nie było w domu rodzinnym. Więcej czasu spędzałam w trasie niż w domu. Mam poczucie, że teraz na pewno zdążyli się z tym bardziej pogodzić. Na początku, faktycznie, to był szok, to była też taka spontaniczna decyzja, miasto mnie wciągnęło - przyznała, nawiązując do tekstu hitu "Miasto".

Całą rozmowę z Roksaną na temat zmian w jej życiu prywatnym i zawodowym znajdziecie powyżej, jak i na YT Eski.