Roksana Węgiel nagrywa nowy teledysk! Do jakiej piosenki i co w nim zobaczymy?

2019-04-02 11:58
Roxi
Autor: WBF

Roxi nie ma chwili na odpoczynek! Swój czas musi dzielić między przygotowania do egzaminu ósmoklasisty i koncerty oraz nagrania. Wokalistka wciąż pracuje nad nowym materiałem. Na swoim Instagramie ogłosiła również, że przygotowuje nowy teledysk! Jaką niespodziankę szykuje dla nas młodziutka artystka? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl

Roksana Węgiel to zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 i The Voice Kids. Dziewczyna stała się już prawdziwą gwiazdą! Już 5 kwietnia zobaczymy najnowszy teledysk, który Roxi przygotowała razem z Kinem Świat. Informację o szykowanej dla fanów niespodziance wokalistka zamieściła na swoim Instagramie. Czego możemy się spodziewać? 

Zobacz też: Manu. Bądź sobą! - piosenka Roksany Węgiel w filmie animowanym

Roksana Węgiel wydaje nowy teledysk. Co zobaczymy? 

Roksana razem z Kinem Świat przygotowała wyjątkową niespodziankę z okazji premiery filmu Manu. Bądź sobą! Na swoim Instagramie napisała: - Już 5 kwietnia premiera przepięknej animacji o odwadze i spełnieniu marzeń pt. Manu. Bądź sobą!,w której będziecie mogli usłyszeć moją piosenkę Anyone I want to be. W związku z tym wspólnie z Kinem Świat szykujemy dla was niespodziankę - teledysk promujący film! Cały wpis możecie zobaczyć poniżej. 

Najnowsze