Manu. Bądź sobą! - piosenka Roksany Węgiel w filmie animowanym

2019-03-21 16:10
Manu
Autor: YouTube/ KinoŚwiat

Manu. Bądź sobą! to wyjątkowy film, który już wkrótce zobaczymy na ekranach kin w Polsce. Animowana komedia familijna opowiada losy ptaszka, który całe życie pragnął być mewą. Musi jednak zmierzyć się z odrzuceniem i uratować swoich bliskich. Czy pomogą mu w tym nowi przyjaciele? Film promuje piosenka Roksany Węgiel. Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl.

Manu. Bądź sobą! to wyjątkowa animacja dla całej rodziny. Historia opowiada o wierzeniu w siebie i przełamywaniu lęków. Uczy nas też, że warto być zawsze dobrym przyjacielem. Manu to imię tytułowego bohatera, który całe życie przekonany jest, że jest mewą. Problemy zaczynają się jednak przy lekcji latania. Film promuje wyjątkowa piosenka Roksany Węgiel. 

Zobacz też: Ariana Grande otrzyma na koncercie w Krakowie niezwykły prezent od fanów! Co to będzie?

Manu. Bądź sobą - piosenka z filmu

W filmie usłyszymy między innymi piosenkę Roksany Węgiel - Anyone I Want To Be. Utwór zwyciężył podczas Eurowizji Junior 2018. Piosenka opowiada o tym, że nie należy się poddawać i zawsze trzeba wierzyć w siebie. Piosenki posłuchać możecie poniżej. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze