Roksana Węgiel ma nowego adoratora. Nagrał dla niej piosenkę!

i

Autor: CANVA

Gwiazdy

Roksana Węgiel ma nowego adoratora. Nagrał dla niej piosenkę!

2023-05-28 16:40

Życie miłosne Roksany Węgiel wzbudza ogromne emocje wśród internautów. Od kilku miesięcy piosenkarka jest w szczęśliwym związku. To jednak nie powstrzymuje nowych adoratorów. Jeden z nich jest nią na tyle zauroczony, że... postanowił nagrać dla niej piosenkę. Jej tekst mówi sam za siebie - tiktoker nie ma hamulców!

Roksana Węgiel ma naprawdę wielu adoratorów. Temu trudno się dziwić, w końcu młoda piosenkarka jest naprawdę przepiękna. Choć niewątpliwie wiele osób chciałoby zabiegać o jej względy, dziewczyna od dłuższego czasu jest w związku. Ona i Kevin Mglej tworzą zgraną parę, wobec czego droga do jej serca została zamknięta dla pozostałych. To nie powstrzymało jednak jednego z popularnych w ostatnim czasie tiktokerów. Chłopak doszedł do wniosku, że nie zamierza się poddawać. Tym samym postanowił nagrać dla niej piosenkę, którą jasno dał jej do zrozumienia, że mu się podoba. Zdecydowanie musicie ją usłyszeć!

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel pokazała się w samej bieliźnie. Wygląda jak leśna wróżka!

"Zaśpiewasz to wybierasz kolejną piosenkę!" | Dokończ piosenkę 18 #Sanah

Piosenka do Roksany Węgiel

Łatwogang jest tiktokerem, znanym ze swojej pomysłowości i oryginalności. Dzięki swojemu dążeniu do celu współpracował już z Buddą czy też starał się o walkę na Fame MMA. Tym razem jednak postanowił zrobić coś zupełnie innego. Chłopak napisał piosenkę dla Roksany Węgiel. W swoim tekście "sugeruje" jej, że powinna zostawić swojego chłopaka. Choć można by pomyśleć, że po czymś takim dziewczyna nie będzie chciała mieć z nim do czynienia, okazuje się, że dopiął swego. Partner piosenkarki dodał instastory, na którym wspólnie z m.in. nowym adoratorem tegorocznej maturzystki oraz Quebonafide, myślą nad nowym utworem!

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel uderza w byłych? Znamy prawdę o TEJ piosence

Każdy wagon da się odczepić, więc odpinamy ten wagon z węglem. Zostaw Kevina samego w domu. Łatwogang, mogę Ci pomóc.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej

Gdy Roksana Węgiel potwierdziła, że Kevin Mglej jest jej partnerem, w sieci zawrzało. Internauci byli zaskoczeni, że piosenkarka związała się ze starszym producentem. Gwiazda potwierdziła, że ich relacja rozpoczęła się we wrześniu, gdy wspólnie nagrywali jej album. Od tej pory co chwilę dodają zdjęcia, na których widać, że są w sobie mocno zakochani. Choć hejt wokół ich związku nieco opadł, ludzie wciąż nie są im przychylni. Koniec końców nie ma co się przejmować - w końcu tylko oni wiedzą, jak naprawdę czują się ze sobą! Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć im dużo miłości i samych pozytywnych momentów!

QUIZ. Kiedy poznasz miłość swojego życia? Przekonaj się odpowiadając na pytania

Pytanie 1 z 10
Które miejsce wybierasz na wakacje?
Roksana

i

Autor: Screen z IG: roxie_wegiel
Listen on Spreaker.