Rok po wygranej Eurowizji Maneskin zaskakują nowym numerem! Poszli w zupełnie inną stronę

2022-05-14 15:42
Grupa Maneskin w coverze Elvisa Presleya!
Autor: materiały prasowe Sony Music Poland

Rok temu to oni triumfowali na Eurowizji. Reprezentujący Włochy zespół Maneskin zdeklasował konkurencję, zajmując pierwsze miejsce w międzynarodowym konkursie. Na dzień przed finałem Eurowizji 2022 grupa wypuściła nowy singiel, który pokazuje ich nowe oblicze muzyczne. Będzie hit na miarę Zitti E Buoni?

Grupa Maneskin na stałe zapisała się na kartach historii muzyki rozrywkowej, wygrywając 65. Konkurs Piosenki Eurowizji w Turynie. Za sprawą utworu Zitti E Buoni o włoskiej grupie, która swoich sił próbowała między innymi w X Factorze, dowiedział się cały świat. Damiano, Victoria, Ethan i Thomas pokonali typowaną na zwyciężczynię show Barbarę Pravi, która w przejmujący sposób wykonała swoją chwytającą za serce balladę Voile. Tym samym członkowie Maneskin udowodnili, że rock&roll wcale nie umarł, a ma się doskonale. Single zespołu, takie jak Beggin' lub I Wanna Be Your Slave pojawiły się na najważniejszych listach przebojów nie tylko w Europie, ale także w Stanach Zjednoczonych, które uznawane są za najważniejszy rynek muzyczny na świecie. Teraz artyści powracają z nowym, równie odjechanym, choć w zupełnie innym klimacie kawałkiem Supermodel. Ponownie zawojują świat?

Krystian Ochman wygra Eurowizję? Ten FAKT mówi sam za siebie!

Sonda
Lubisz muzykę zespołu Maneskin?

Maneskin - nowa piosenka

Nowa piosenka Maneskin na pewno zawojuje na światowych listach hitów. Grupa nawiązuje brzmieniem do twórczości Nirvany oraz Red Hot Chili Peppers, czyli prawdziwych ikon muzyki rockowej. Jak można wywnioskować z tekstu utworu, traktuje on o supermodelce, która łamie serca zakochanym w niej mężczyznom. Supermodel najprawdopodobniej usłyszymy na żywo już 14 maja. Maneskin wystąpią bowiem gościnnie podczas wielkiego finału Eurowizji, w którym zaprezentuje się Krystian Ochman.

EUROWIZJA - Krystian Ochman po awansie
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze