Rising Star Polska ETAP 3 - do kiedy trwa? Na czym polega? Jak głosować?

2021-09-14 10:22
Rising Star Polska - nagraj demo piosenki i zostań gwiazdą Radia ESKA!
Autor: Radio ESKA / Universal Music Poland / TikTok Poland Rising Star Polska - nagraj demo piosenki i zostań gwiazdą Radia ESKA!

Rising Star Polska ETAP 3 to półfinał konkursu, w którym ktoś wygra profesjonalny kontrakt z wytwórnią płytową i być może zostanie nową gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Do kiedy trwa? Na czym polega konkurs? Jak zagłosować?

Rising Star Polska ETAP 3 to półfinałowe starcie uczestników konkursu, na których możecie głosować w aplikacji TikTok do 19 września 2021 roku. Następnie jury w składzie Lanberry i Pizza Paweł również zagłosują na swojego faworyta.

ZDECYDUJ KTO WEJDZIE DO FINAŁU - GŁOSUJ JUŻ TERAZ!

Od czwartku, 16 września 2021 roku, internauci zdecydują kto z kim zaśpiewa w duecie. Po zakończeniu drugiego półfinału będziemy coraz bliżej wielkiego finału. Laureat Rising Star Polska ogłoszony zostanie podczas wielkiej gali finałowej 30 września transmitowanej na platformie, z udziałem gwiazd oraz znanych twórców TikToka. Czeka na niego niezwykła nagroda - kontrakt z wytwórnią Universal Music Polska umożliwiający nagranie profesjonalnego singla oraz nakręcenie teledysku.

FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31

Rising Star Polska - o co chodzi?

W Radiu ESKA doskonale wiemy, że na TikToku jest jeszcze wiele nieodkrytych talentów, którym start w muzycznej karierze ułatwi konkurs Rising Star. To szansa dla nowych wokalistów, którzy marzą o muzycznej karierze! Pierwszy na świecie konkurs, w którym za pośrednictwem TikToka szukamy nowych, muzycznych talentów. To właśnie muzyka jest kluczowym elementem tej platformy i często właśnie ona inspiruje internautów do tworzenia kreatywnych i pozytywnych filmików. Co więcej często za sprawą tej platformy starszy utwór dostaje 'drugie życie'. Tak było chociażby z hitem Jalebi Baby od Teshera, Ride It od Jay'a Seana, czy chociażby Friday od Riton. Zapraszamy do wspólnej zabawy organizowanej przez polski zespół TikToka oraz Universal Music Polska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze