Rising Star Polska ETAP 3 - do kiedy trwa? Na czym polega? Jak głosować?

2021-09-14 10:22
Rising Star Polska - nagraj demo piosenki i zostań gwiazdą Radia ESKA!
Autor: Radio ESKA / Universal Music Poland / TikTok Poland Rising Star Polska - nagraj demo piosenki i zostań gwiazdą Radia ESKA!

Rising Star Polska ETAP 3 to półfinał konkursu, w którym ktoś wygra profesjonalny kontrakt z wytwórnią płytową i być może zostanie nową gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Do kiedy trwa? Na czym polega konkurs? Jak zagłosować?

Rising Star Polska ETAP 3 to półfinałowe starcie uczestników konkursu, na których możecie głosować w aplikacji TikTok do 19 września 2021 roku. Następnie jury w składzie Lanberry i Pizza Paweł również zagłosują na swojego faworyta.

ZDECYDUJ KTO WEJDZIE DO FINAŁU - GŁOSUJ JUŻ TERAZ!

Od czwartku, 16 września 2021 roku, internauci zdecydują kto z kim zaśpiewa w duecie. Po zakończeniu drugiego półfinału będziemy coraz bliżej wielkiego finału. Laureat Rising Star Polska ogłoszony zostanie podczas wielkiej gali finałowej 30 września transmitowanej na platformie, z udziałem gwiazd oraz znanych twórców TikToka. Czeka na niego niezwykła nagroda - kontrakt z wytwórnią Universal Music Polska umożliwiający nagranie profesjonalnego singla oraz nakręcenie teledysku.

FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31

Rising Star Polska - o co chodzi?

W Radiu ESKA doskonale wiemy, że na TikToku jest jeszcze wiele nieodkrytych talentów, którym start w muzycznej karierze ułatwi konkurs Rising Star. To szansa dla nowych wokalistów, którzy marzą o muzycznej karierze! Pierwszy na świecie konkurs, w którym za pośrednictwem TikToka szukamy nowych, muzycznych talentów. To właśnie muzyka jest kluczowym elementem tej platformy i często właśnie ona inspiruje internautów do tworzenia kreatywnych i pozytywnych filmików. Co więcej często za sprawą tej platformy starszy utwór dostaje 'drugie życie'. Tak było chociażby z hitem Jalebi Baby od Teshera, Ride It od Jay'a Seana, czy chociażby Friday od Riton. Zapraszamy do wspólnej zabawy organizowanej przez polski zespół TikToka oraz Universal Music Polska.

Najnowsze