Reni Jusis

i

Autor: AKPA

Reni Jusis - wszystkie najważniejsze informacje o artystce w jednym miejscu

2023-03-11 17:36

Jej hity zna cała Polska. Zakręcona i Kiedyś cię znajdę, to utwory, które przez wiele lat królowały na listach przebojów. Reni Jusis wiązała swoją przyszłość z muzyką już od najmłodszych lat. Wokalistka chętnie bawi się różnymi stylami muzycznymi i eksperymentuje. Zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie najważniejsze informacje na temat wokalistki w jednym miejscu.

Reni Jusis - wiek, wzrost, dzieci, mąż, rozwód, czyli wszystko, co chcecie wiedzieć o artystce. Reni Jusis, a tak naprawdę Renata Jusis-Makowiecka, jest nie tylko wokalistką, ale również producentką i autorką tekstów. Jej przygoda z muzyką rozpoczęła się bardzo wcześnie. Mając kilka lat brała udział w konkursach piosenki dziecięcej. W wieku siedmiu lat rozpoczęła naukę w Zespole Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz w Koszalinie w klasie fortepianu. Artystkę zauważył producent muzyczny Yaro. Wówczas dziewiętnastoletnia Reni Jusis występowała w musicalu Fatamorgana w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym. Yaro zaproponował jej wtedy współpracę z jego zespołem. Początkowo wokalistka śpiewała w chórkach, jednak jej ciągła chęć rozwijania się oraz talent muzyczny nie dawały o sobie zapomnieć. Koniec lat 70. był dla niej ogromnym przełomem. Słynny przebój Zakręcona śpiewała cała Polska. Wokalistka nie boi się muzycznych eksperymentów i chętnie bawi się różnymi stylami takimi jak: R&B, funk, hip-hopu, ale także muzyka klubowa i akustyczna. Reni Jusis jest absolwentką Wydziału Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej i Muzyki Kościelnej Akademii Muzycznej w Poznaniu.

Łozo - wszystkie najważniejsze informacje o artyście w jednym miejscu!

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Reni Jusis - wiek

Renata Jusis-Makowiecka urodziła się 29 marca 1974 roku w Koninie. Artystka ma obecnie 49 lat.

Reni Jusis - wzrost

Niestety nie ma nigdzie informacji na temat wzrostu wokalistki.

Reni Jusis - mąż

Reni Jusis i Tomek Makowiecki pobrali się w 2008 roku. Owocem ich miłości jest dwójka dzieci. Para, ze względu na karierę muzyczną, często była na językach polskich mediów. Niestety, po 11 latach wspólnego życia para zdecydowała się na rozwód. Na szczęście udało się go załatwić podczas tylko jednej rozprawy.

Sławomir Łosowski Kombi - wiek, wzrost, żona, dzieci, rysunki. Kim jest artysta?

Reni Jusis - dzieci

Reni Jusis ma dwójkę dzieci. Teofil urodził się w 2010 roku. Z kolei Gaja w 2012 roku.

Reni Jusis - partner

Artystka chroni swoją prywatność i nie mówi o niej zbyt wiele. Ciężko znaleźć w sieci informacje na temat tego, czy Reni Jusis ma partnera. Niedawno jednak artystka otworzyła się na tematy związane z samotnym macierzyństwem, co może świadczyć o tym, że u jej boku nie pojawił się jeszcze mężczyzna, z którym chciałaby spędzić całe życie.

Reni Jusis - ojciec

Tata Reni Jusis urodził się w Wilnie. Artystka była z nim bardzo związana. Czesław Jusis, od samego początku, wspierał działalność artystyczną córki. niestety, w 2020 roku zmarł w wieku 80 lat. Artysta nie ujawniła publicznie przyczyny jego śmierci.

Jak dobrze znasz polskie gwiazdy? Mało kto zdobędzie komplet punktów!

Pytanie 1 z 9
Która gwiazda została dwukrotnie odznaczona Orderem Odrodzenia Polski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE