Rag'n'Bone Man w Polsce 2018: data, miejsce, bilety

2018-02-07 17:13
Rag'n'Bone Man koncert w 2018: bilety, data, miejsce
Autor: materiały prasowe Rag'n'Bone Man

Koncert Rag'n'Bone Man odbędzie się w Polsce już w 2018 roku. Sprawdźcie, gdzie kupić bilety, ile kosztują i gdzie odbędzie się występ artysty.

Rag’n’Bone Man kontynuuje swoją entuzjastycznie przyjętą trasę Grande Reserve Tour w Europie w 2018 roku. Artysta zagra utwory ze swojego multiplatynowego albumu 'Human' w lutym, marcu, kwietniu i maju w 20 krajach Europy. Trasa rozpocznie się 23 lutego we Francji, a jej największą atrakcją będzie show w kultowym londyńskim Alexandra Palace.  

Koncert Rag'n'Bone: bilety, data, miejsce

Koncert artysty odbędzie się 2 maja 2018 roku. Został jednak przeniesiony - pierwotnie miał odbyć się na warszawskim Torwarze, organizatorzy informują, że występ będzie miał miejsce w Klubie Stodoła. Zakupione bilety zachowują jednak ważność. Osoby, które nie mają jeszcze biletu, mogą je kupić na LiveNation.pl, Ticketmaster.pl, Stodola.pl oraz w salonach sieci Empik. Koszt to 149 zł.

Źródło: Materiały Prasowe

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze