Radiowy HIT 2018 - która piosenka była najczęściej nadawana?

2019-01-23 11:03
Radiowy HIT 2018 - która piosenka była najczęściej nadawana?
Autor: fot./screen/youtube.com/MeskieGranie Radiowy HIT 2018

Która piosenka była najczęściej puszczana przez rozgłośnie radiowe w 2018 roku? Dowiedzcie się na ESKA.pl!

Radiowy HIT 2018 - wiemy już, o którą piosenkę chodzi. Jej tytuł poznaliśmy dzięki dorocznemu zestawieniu AirPlay. To lista, na którą trafiają najczęściej nadawane w polskich radiach utwory muzyczne. W 2018 na szczycie znalazła się polska piosenka! O który kawałek chodzi? Znacie go także z anteny Radia ESKA.

Radiowy HIT 2018 - tę piosenkę puszczano najczęściej!

Autorzy piosenki, która znalazła się na szczycie listy AirPlay, mają powody do dumy. Udało im się wyprzedzić takie hity jak La Louze od Shanguy'a (miejsce drugie) i Anywhere Rity Ory (miejsce trzecie). Sukces jest tym większy, że kolejna polska piosenka, Małomiasteczkowy Dawida Podsiadło, znalazła się dopiero na miejscu piątym.

7 RINGS Ariany Grande nawiązuje do piosenki sprzed lat. Podobieństwo jest uderzające!

Która piosenka została radiowym hitem 2018 roku? To utwór Początek, czyli hymn Męskiego Grania 2018. Ten pełen mocy kawałek nagrali Krzysztof Zalewski, Dawid Podsiadło i Kortez. Ich piosenka do teraz jest bardzo popularna i doceniali ją także słuchacze Radia ESKA. Warto posłuchać jej raz jeszcze.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze