Prezioso Cuebrick i DJ Soda stworzyli hit lata 2024 Viral przedpremierowo na ESKA.pl!

i

Autor: Magic Records Poland Prezioso Cuebrick i DJ Soda stworzyli hit lata 2024 Viral przedpremierowo na ESKA.pl!

TYLKO U NAS

Prezioso Cuebrick i DJ Soda stworzyli hit lata 2024? "Viral" przedpremierowo na ESKA.pl!

2024-07-11 12:35

Ten hit będzie viralem w internecie! Prezioso, Cuebrick i DJ Soda połączyli siły tworząc utwór "Viral" utrzymany w nowym hypertechno klimacie! Jeśli jakaś impreza rozkręca się bardzo powoli, to koniecznie odpalcie ten kawałek. Na pewno wszyscy ruszą podbić parkiet!

Prezioso, czyli Giorgio Prezioso, włoski DJ i producent, jest ważną postacią w muzyce tanecznej od lat 90. Znany ze swoich umiejętności turntablistycznych i wpływowych hitów. Prezioso zdominował listy sprzedaży utworami takimi jak „The Riddle”, „Tell Me Why” i „Let Me Stay”. Jego współpraca z Gabry Ponte i Lum!x przy „Thunder” przyniosła 330 milionów odtworzeń na Spotify i certyfikaty multiplatynowe w całej Europie. Ostatnie hity, takie jak „Shooting Darts” z Dimitri Vegas & Like Mike i „Halo” z Harris & Ford pokazują jego nieustającą aktualność i innowacyjność w krajobrazie muzyki tanecznej.

Artysta połączył siły z Cuebrickiem. Pochodzący z tętniącej życiem sceny progressive house, Cuebrick zyskał międzynarodowe uznanie dzięki swojemu dynamicznemu brzmieniu. Jego dyskografia obejmuje współpracę z gigantami branży i wydawnictwa w takich dużych wytwórniach jak Spinnin' Records, Ultra Music i Armada Music. Znany ze swoich pełnych energii występów na festiwalach takich jak Creamfields i Ultra Music Festival, Cuebrick ugruntował swoją pozycję jako DJ najwyższej klasy, niedawno zajmując 93. miejsce w rankingu DJ Mag's Top 100 DJs na rok 2023.

Gromee tchnął drugie życie w hit Kępińskiego, Kowalonka i Sarsy! "Kintsugi" wchodzi do głowy!

DJ Soda natomiast, z ponad 1 miliardem wyświetleń w mediach społecznościowych i 24 milionami fanów, jest siłą napędową sceny muzyki elektronicznej. Jako najlepsza DJ-ka w Azji, oczarowała publiczność na całym świecie swoimi pełnymi energii setami i unikalnym stylem. Wpływ DJ Sody wykracza poza muzykę, dzięki godnym uwagi partnerstwom z markami takimi jak Nike i Samsung Galaxy. Jej wyróżnienia obejmują najwyższe pozycje w kategoriach Azja i Świat DJANETOP oraz występy na najlepszych festiwalach i klubach na całym świecie.

Prezioso stworzył hit lata 2024? "Viral" przedpremierowo, tylko u nas!

Światowa scena muzyki tanecznej rozgorzeje wraz z wydaniem „Viral”, elektryzującego nowego utworu potężnego trio Prezioso, Cuebrick i DJ Soda. Premierowo pojawi się 12 lipca pod szyldem Guesstimate.

Stare hity ESKI, o których zapomnieliście! Lubicie je do dzisiaj

Listen on Spreaker.