Polak w brytyjskim X-Factor. Występ pana Zbyszka hitem internetu!

i

Autor: Fot. YouTube/The X Factor UK Screen z serwisu YouTube

Polak w brytyjskim X-Factor. Występ pana Zbyszka hitem internetu!

2016-09-13 15:38

Występ Polaka w brytyjskiej osłonie muzycznego show X-Factor w błyskawicznym tempie stał się hitem internetu. Już teraz na ESKA.pl zobaczcie nieziemski występ pana Zbyszka.

Pan Zbyszek, 40-latek pochodzący z Polski postanowił spróbować swoich sił w muzyce. Wszystko dlatego, że jego największym marzeniem było stać się pierwszym Polakiem, który zrobi prawdziwą międzynarodową karierę. Pan Zbyszek marzenie postanowił spełnić w brytyjskiej edycji muzycznego show X-Factor. Jury było zaintrygowane od pierwszych chwil castingu. Simon Cowell na wieść, że ma do czynienia z uczestnikiem, który pochodzi z Polski wspomniał nawet o swoich korzeniach, które sięgają właśnie naszego kraju.

Polak w brytyjskim X-Factor

Pan Zbyszek, by wyrazić swoje zdeterminowanie w dążeniu do upragnionego celu wybrał nawet przebój zespołu Queen zatytułowany Don't Stop Me Now. Żywiołowy występ o szalona choreografia Pana Zbyszka wprawiła jury X-Factor w osłupienie, co przez cały występ było widać na twarzach całej czwórki. W pewnym momencie zrobiło się nawet groźnie, a pan Zbyszek w ostatniej chwili uniknął upadku. Niestety ostatecznie Polak nie przekonał do siebie jury, ale w niespełna dwa dni wideo z występem pana Zbyszka zdobyło ponad 100 tys. odtworzeń w serwisie YouTube i stało się hitem sieci!