Polacy supportem Eda Sheerana! Takiego sukcesu się nie spodziewali!

2018-07-17 11:57
Polacy supportem Eda Sheerana! Takiego sukcesu się nie spodziewali!
Autor: East news / Adam Burakowski/REPORTER

Poznaliśmy polski support, który 11 i 12 sierpnia zagra przed Edem Sheeranem. Będzie to zespół BEMY.

Zespół BEMY założyli bracia Mattia i Elie Rosinski. Urodzili się i wychowali we Francji. Studiowali w prestiżowej szkole Academy of Contemporary Music. W czerwcu 2013 wrócili do Polski i wzięli udział w programie „Must Be The Music”. Dostali się do finału i zajęli drugie miejsce. Wiosną 2015 podpisali kontrakt z wytwórnią Universal Music Polska, gdzie wydali swoją debiutancką płytę „Grizzlin” wyprodukowaną przez Bogdana Kondrackiego. Krążek został dobrze przyjęty zarówno przez fanów, jak i krytyków, co zaowocowało nominacją do Fryderyka w kategorii Debiut Roku. Pochodzący z wydawnictwa singiel „Oxygen” został doceniony przez samego Eda Sheerana.

Twenty One Pilots w Łodzi 2019 - BILETY na koncert wyprzedane! Co teraz zrobić?

Obecnie BEMY pracują nad swoim drugim albumem, a pierwszy singiel pojawi się już tej jesieni. Wideo zapowiadające występy BEMY przed Edem Sheeranem możecie zobaczyć poniżej:

Źródło: materiały prasowe

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze