Pogoda WRZESIEŃ 2021 w Polsce: gorący miesiąc zaskoczeniem! Prognoza długoterminowa

i

Autor: Andrzej Zbraniecki/East News Pogoda WRZESIEŃ 2021 w Polsce: gorący miesiąc zaskoczeniem! Prognoza długoterminowa

Pogoda WRZESIEŃ 2021 w Polsce: gorący miesiąc zaskoczeniem! Prognoza długoterminowa

2021-09-04 13:16

Prognoza pogody wrzesień 2021 - jaka będzie pogoda w Polsce? Po deszczowych dniach, niskich temperaturach i jesiennej aurze w sierpniu wiele osób straciło nadzieję, że lato wróci. Tymczasem najnowsze przewidywania synoptyków dają na to duże nadzieje. Przekonajcie się zresztą sami już teraz.

Spis treści

  1. Pogoda wrzesień 2021 w Polsce - prognoza
  2. Pogoda wrzesień 2021 w Polsce - najcieplejsze dni

Pogoda wrzesień 2021 w Polsce, jeśli chodzi o przewidywania synoptyków, to duże zaskoczenie. Prognoza długoterminowa wrzesień 2021 wyraźnie pokazuje, że po całym pochmurnym sierpniu, kilkunastu deszczowych dniach z niskimi temperaturami, nadejdzie ocieplenie. Prognoza pogody wrzesień 2021 to tak naprawdę ostatnie podrygi lata, więc jeżeli macie zaległy urlop, to podpowiadamy poniżej, w których dniach warto go wykorzystać. W ubiegłym roku słonecznymi dniami mogliśmy się cieszyć w pierwszej połowie miesiąca. Wtedy też na termometrach było od 22 do 30 stopni Celsjusza. Wówczas jednak druga połowa września była chłodniejsza, ale wciąż z temperaturami oscylującymi w granicach 20 stopni Celsjusza. Taki właśnie, jak w drugiej połowie września ubiegłego roku, będzie wrzesień 2021. Na niebie zobaczymy pochmurne niebo, a termometr pokaże od 18 do 23 stopni powyżej zera. 

Hity na jesień 2021 - porcja energetycznych kawałków, które poprawią nastrój!

Pogoda wrzesień 2021 w Polsce - prognoza

Prognoza pogody wrzesień 2021 nie jest już tajemnicą. Choć to długoterminowe przewidywania, więc trzeba patrzeć na nie z dużym dystansem, to jednak w miarę pozwalają one na ułożenie sobie planu na cały miesiąc. Wrzesień 2021 będzie cieplejszy niż druga połowa sierpnia. W pierwszej części miesiąca na niebie, w większości kraju, gęste chmury, ale nie będzie z nich padać deszcz. Druga część nieco chłodniejsza, ale z bezchmurnym niebem. Prognoza pogody na cały miesiąc wyraźnie pokazuje, że najchłodniej będzie w górach. Nie powinno być to zaskoczeniem, ale gdy we Wrocławiu będzie 24 stopni Celsjusza, w Warszawie 23 stopnie Celsjusza, w Krakowie 20 stopni Celsjusza, to w Zakopanem zapowiadane są opady deszczu z temperaturą do 14 stopni powyżej zera. Góry we wrześniu, jeżeli planujecie spacery, to zdecydowanie miejsce, do którego nie warto wybierać się na urlop czy wypoczynek.

Pogoda wrzesień 2021 w Polsce - najcieplejsze dni

Pogoda we wrześniu 2021 w Polsce będzie sporym zaskoczeniem. Wiele osób po tym, gdy w sierpniu pojawiły się obfite ulewy, a także niskie temperatury, zaczęło się zastanawiać kiedy będzie ciepło. Takie ostatnie podrygi lata 2021 nastąpią właśnie we wrześniu. Na termometrach nawet 24 stopnie Celsjusza w stolicy Dolnego Śląska, co jeszcze w sierpniu było niespotykane. Jeśli chcecie wybrać się na urlop, to najlepiej zrobić to 8 i 9 września, a także 14, 15, 20, 21, 22 i 23 września. Później z każdym dniem będzie robić się chłodniej. Choć, zajrzeliśmy jeszcze na prognozę na październik. Początek miesiąca z temperaturą 20/21 stopni Celsjusza.

Sonda
Czy pogoda ma wpływ na twoje samopoczucie?