Pogoda WRZESIEŃ 2021 w Polsce: gorący miesiąc zaskoczeniem! Prognoza długoterminowa

2021-09-04 13:16
Pogoda WRZESIEŃ 2021 w Polsce: gorący miesiąc zaskoczeniem! Prognoza długoterminowa
Autor: Andrzej Zbraniecki/East News Pogoda WRZESIEŃ 2021 w Polsce: gorący miesiąc zaskoczeniem! Prognoza długoterminowa

Prognoza pogody wrzesień 2021 - jaka będzie pogoda w Polsce? Po deszczowych dniach, niskich temperaturach i jesiennej aurze w sierpniu wiele osób straciło nadzieję, że lato wróci. Tymczasem najnowsze przewidywania synoptyków dają na to duże nadzieje. Przekonajcie się zresztą sami już teraz.

Spis treści

  1. Pogoda wrzesień 2021 w Polsce - prognoza
  2. Pogoda wrzesień 2021 w Polsce - najcieplejsze dni

Pogoda wrzesień 2021 w Polsce, jeśli chodzi o przewidywania synoptyków, to duże zaskoczenie. Prognoza długoterminowa wrzesień 2021 wyraźnie pokazuje, że po całym pochmurnym sierpniu, kilkunastu deszczowych dniach z niskimi temperaturami, nadejdzie ocieplenie. Prognoza pogody wrzesień 2021 to tak naprawdę ostatnie podrygi lata, więc jeżeli macie zaległy urlop, to podpowiadamy poniżej, w których dniach warto go wykorzystać. W ubiegłym roku słonecznymi dniami mogliśmy się cieszyć w pierwszej połowie miesiąca. Wtedy też na termometrach było od 22 do 30 stopni Celsjusza. Wówczas jednak druga połowa września była chłodniejsza, ale wciąż z temperaturami oscylującymi w granicach 20 stopni Celsjusza. Taki właśnie, jak w drugiej połowie września ubiegłego roku, będzie wrzesień 2021. Na niebie zobaczymy pochmurne niebo, a termometr pokaże od 18 do 23 stopni powyżej zera. 

Hity na jesień 2021 - porcja energetycznych kawałków, które poprawią nastrój!

Pogoda wrzesień 2021 w Polsce - prognoza

Prognoza pogody wrzesień 2021 nie jest już tajemnicą. Choć to długoterminowe przewidywania, więc trzeba patrzeć na nie z dużym dystansem, to jednak w miarę pozwalają one na ułożenie sobie planu na cały miesiąc. Wrzesień 2021 będzie cieplejszy niż druga połowa sierpnia. W pierwszej części miesiąca na niebie, w większości kraju, gęste chmury, ale nie będzie z nich padać deszcz. Druga część nieco chłodniejsza, ale z bezchmurnym niebem. Prognoza pogody na cały miesiąc wyraźnie pokazuje, że najchłodniej będzie w górach. Nie powinno być to zaskoczeniem, ale gdy we Wrocławiu będzie 24 stopni Celsjusza, w Warszawie 23 stopnie Celsjusza, w Krakowie 20 stopni Celsjusza, to w Zakopanem zapowiadane są opady deszczu z temperaturą do 14 stopni powyżej zera. Góry we wrześniu, jeżeli planujecie spacery, to zdecydowanie miejsce, do którego nie warto wybierać się na urlop czy wypoczynek.

Pogoda wrzesień 2021 w Polsce - najcieplejsze dni

Pogoda we wrześniu 2021 w Polsce będzie sporym zaskoczeniem. Wiele osób po tym, gdy w sierpniu pojawiły się obfite ulewy, a także niskie temperatury, zaczęło się zastanawiać kiedy będzie ciepło. Takie ostatnie podrygi lata 2021 nastąpią właśnie we wrześniu. Na termometrach nawet 24 stopnie Celsjusza w stolicy Dolnego Śląska, co jeszcze w sierpniu było niespotykane. Jeśli chcecie wybrać się na urlop, to najlepiej zrobić to 8 i 9 września, a także 14, 15, 20, 21, 22 i 23 września. Później z każdym dniem będzie robić się chłodniej. Choć, zajrzeliśmy jeszcze na prognozę na październik. Początek miesiąca z temperaturą 20/21 stopni Celsjusza.

Sonda
Czy pogoda ma wpływ na twoje samopoczucie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze