Pitbull ma swojego następce! Dziecko tańczy do jego hitu. Zobacz śmieszny filmik na ESKA.pl

2015-09-30 15:49
Dziecko tańczy do hitu Pitbulla
Autor: fot. YouTube/Adam Peterson Pitbull ma swojego następce! Dziecko tańczy do jego hitu. Zobacz śmieszny filmik na ESKA.pl

Pitbull ma godnego siebie następce? Wszystko na to wskazuje! Gdy raper będzie odchodzić na muzyczną emeryturę chłopiec, który tańczy do jego piosenki może zdobywać szczyty wszystkich list przebojów! To dziecko rap ma we krwi! Sprawdźcie sami na Eska.pl

Dziecko tańczy do utworu Time Of Our Lives Pitbulla i Ne-Yo. Filmik, na którym widać chłopca, który rap ma we krwi jest dowodem na to, że przy dzieciach nie wolno przyciszać muzyki! Być może w Waszych pociechach odkryjecie ukryty talent? A byc może dziecko zabawnie zareaguje na jakąś piosenkę? Na przykład tak jak maluch, który w hip-hopowy sposób zatańczył przy hicie Pitbulla? Podejrzewamy, że widział już, jak się to robi na ulicach Brooklynu?!

Dziecko tańczy do hitu Pitbulla! Zabawny filmik, to HIT Internetu!

Nie ma lepszego uczucia niż siedzenie za kierownicą samochodu i śpiewanie ulubionych piosenek. Mamie chłopca udało się uchwycić moment, kiedy to jej synek po podniesieniu poziomu głośności radia zaczyna kiwać głową i machać ręką w rytm Time Of Our Lives. Gdy mama przyciszała utwór, on nalegał, by włączyć go z powrotem. Jego wzrok mówi wszystko! 

Chłopiec zastanawia się, czemu mama wyłączyła radio
Autor: fot. YouTube Pitbull ma swojego następce! Dziecko tańczy do jego hitu. Zobacz śmieszny filmik na ESKA.pl

Ten chłopiec zdecydowanie wie, co to Swag! Podejrzewamy, że przypatrywał się wcześniej teledyskom hip-hopowych gwiazd lub wychowuje się na ulicach Brooklynu! Po obejrzeniu tego filmiku jesteśmy pewni, że maluch ma już fanki! On zdecydowanie poradzi sobie w przyszłości. Być może nawet wystąpi w jakimś teledysku znanego rapera? Czas pokaże, a póki co obejrzyjcie zabawny filmik, który podbija internet! 

 

Być może Wasze dziecko również zatańczy do "Time Of Our Lives"? Sprawdźcie to!

 

 

Najnowsze