Piosenka Friza hitem na TikToku. Zobacz najlepsze filmy!

2020-02-18 16:18
Piosenka Friza hitem na TikToku. Zobacz najlepsze filmy!
Autor: Screen z youtube.com/watch?v=Pc0CxmFlabw Piosenka Friza hitem na TikToku. Zobacz najlepsze filmy!

Piosenka Friza okazała się ogromnym sukcesem. Rekordy popularności bije nie tylko na YouTube, ale też w aplikacji Tik Tok. Już w dniu premiery stała się viralem. Wybraliśmy dla Was najlepsze filmy nagrane do kawałka Friza i opublikowane w aplikacji.

Friz wraz z ekipą WIP BROS stworzyli utwór Przejmujemy Tutuby, o którym pisaliśmy na ESKA.pl. Przypomnijmy, że Friz to jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Na swoim kanale ma niespełna 4 miliony subskrypcji, oraz prawie 2 miliony obserwujących na Instagramie. Influencer w 2019 roku zaczął prowadzić daily vlog, który ma zakończyć się najprawdopodobniej 9 marca 2020 roku. Okazuje się, że teraz Friz ze swoim kawałkiem bije rekordy popularności na TikToku.

Piosenka Friza viralem na Tik Toku

Utwór Przejmujemy jutuby nie tylko był numerem 1 na karcie na czasie w serwisie YouTube, ale również okazał się, że viralem w aplikacji Tik Tok. Wybraliśmy specjalnie dla Was najfajniejsze filmiki, które zostały opublikowane w apce.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze