Pink żoną Channing Tatuma! - Nowy, zabawny teledysk do 'Beautiful Trauma'

2017-11-22 12:04
P!nk żoną Channing Tatuma! - nowy, zabawny teledysk do 'Beautiful Trauma'
Autor: Fot. Screen z YouTube/ PinkVEVO Nowy klip P!nk do piosenki Beautiful Trauma to prawdziwy hit. Artystce towarzyszy Channing Tatum.

Nowy klip P!nk do piosenki Beautiful Trauma to prawdziwy hit. Artystce towarzyszy Channing Tatum. 

Jakie byłoby życie żony Magic Mika? Chyba niezbyt słodkie choć momentami ekscytujące. Jeśli jesteście ciekawi koniecznie powinniście zobaczyć najnowszy teledysk P!nk do piosenki Beautiful Trauma. Jest zabawny, ładny i bardzo bardzo różowy. To piękne kolorowe zamieszanie rodem z lat 50 wieku XX. Pamiętacie film Żony ze Stepford? Oglądając klip poczujecie się nieco jak w jego parodii. Zwłaszcza gdy zobaczycie jak Channing Tamtum tańczy ubrany w... sukienkę! Tego nie można przegapić!

>>Cleo - nowy teledysk do piosenki Pali się! 

Pink w American Music Awards

W miniony weekend P!NK wprawiła w osłupienie fanów swoim występem na American Music Awards - zawieszona na linach wysoko nad ziemią na ścianie hotelu JW Mariott w Los Angeles zaśpiewała wspomniany utwór ‘Beautiful Trauma’ z towarzyszeniem tancerzy. Śmiało można stwierdzić, że wykonanie to przejdzie do historii muzyki!

 

Beautiful Trauma - teledysk

P!nk do współpracy zaprosiła Channinga Tatuma. Aktor znany jest ze swoich roli w produkcjach takich jak Step Up! Taniec zmysłów czy Magic Mike. W 2017 roku mogliśmy podziwiać go na ekranach kin jako agenta Tequile w komedii Kingsman: Złoty krąg. W teledysku zagrał on prawdziwego, eleganckiego pana domu. Jako pan i władca podnosi nogi gdy żona odkurza, przegląda gazetę z frywolnymi zdjęciami innych kobiet, zaprawia kawę alkoholem i oczywiście tańczy! Razem z P!nk przedstawiają fenomenalny układ. To może być najlepszy teledysk tego roku. Koniecznie musicie go zobaczyć.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze