Pepsi Silesia Beats - 2. edycja najbardziej wyjątkowej imprezy w Polsce! Artyści, data, jak wziąć udział?

2020-07-14 11:12 Materiał sponsorowany aw
Pepsi Silesia Beats
Autor: Pepsi Silesia Beats

Pepsi Silesia Beats to pierwsze tego typu wydarzenie w Europie! Takiej imprezy z pewnością nie można przegapić. Mimo że w tym roku letni sezon festiwalowy właściwie w ogóle się nie odbędzie, organizatorzy tego wydarzenia zadbali o to, aby każdy fan dobrej muzyki poczuł się jak na prawdziwym koncercie. Przed nami już druga edycja Pepsi Silesia Beats!

Pepsi Silesia Beats - 2. edycja zbliża się wielkimi krokami! Artyści, data, jak wziąć udział w wydarzeniu i jakie niespodzianki czekają na uczestników? Zbieramy wszystkie najważniejsze informacje o tej niezwykłej imprezie! Pepsi Silesia Beats to projekt, jakiego jeszcze nie było. Z racji tego, że w tym roku każdy fan muzyki, koncertów, festiwali i dobrej zabawy musiał pogodzić się z brakiem dużych muzycznych wydarzeń na żywo, organizatorzy Pepsi Silesia Beats postarali się, aby te wakacje nie obyły się bez dźwięków najlepszych dj-skich setów. Pepsi Silesia Beats to trzy wakacyjne edycje imprezy w formacie VIDEO LIVE STREAM dostępnej dla fanów muzyki elektronicznej i wszystkich którzy kochają tańczyć!

Pepsi Silesia Beats - 2. edycja. Artyści, data, jak wziąć udział?

Druga edycja Pepsi Silesia Beats odbędzie się już w sobotę 18 lipca. Stadion Śląski podzieli się na cztery dj'skie areny. Druga edycja to kolejny poziom muzycznego trójboju - tym razem impreza będzie nawiązywać do sportowych i piłkarskich emocji! Każdy z artystów będzie miał swoją trybunę i stół dj-ski. Wydarzenie, które możecie oglądać z dowolnego miejsca, startuje już o 21:00, a tuż przed rozpoczęciem na żywo zobaczycie losowanie kolejności występów! Line-up drugiej edycji Pepsi Silesia Beats sprawdzicie poniżej:

To jeszcze nie wszystko! W trakcie trwania drugiej edycji Pepsi Silesia Beats jako pierwsi poznacie format oraz line-up finałowej imprezy! Tańczcie przy energicznych dźwiękach! Podziwiajcie niesamowite i ogromne miejsce w zderzeniu z techniką sceniczną i wyjątkową oprawą! Zobaczcie siebie i przyjaciół na wielkich stadionowych ekranach! Sprawdzajcie kto bawi się razem z Wami, połączcie się na żywo ze studiem live, oglądajcie wywiady z Artystami! Przygotujcie się na niespodzianki! Oprócz tego pokażcie się na InstaStory! Oznaczcie @pepsi_pl i @pepsisilesiabeats #pepsisilesiabeats i zdobądźcie limitowaną serię gadżetów i ekstra prezenty. Tak wyglądała poprzednia edycja:

Pepsi Silesia Beats
Autor: Pepsi Silesia Beats
Najnowsze