Październik 2020 pogoda długoterminowa - jak będzie? Czy nadejdzie złota polska jesień?

Jesień 2018 - kiedy jest 1 dzień kalendarzowej i astronomicznej jesieni?
Autor: fot./freeimages.com/Brian Lary Jesień

Październik 2020 zbliża się wielkimi krokami! Jak będzie wyglądać pogoda długoterminowa na cały październik bieżącego roku? Częste opady deszczu i gwałtowne burze, a może przepiękna złota polska jesień? Więcej szczegółowych informacji na ESKA.pl!

Pogoda długoterminowa na październik 2020! Jak będzie wyglądać nadchodzący miesiąc pod względem pogody? Wrzesień bieżącego roku był wyjątkowy ciepły i słoneczny, szczególnie jego początek. Czy w październiku pogoda również mile nas zaskoczy i możemy spodziewać się typowo złoto polskiej jesieni? Choć długoterminowa prognoza pogody na październik nie wygląda już tak kolorowo, jak ostatnie miesiące 2020 roku możemy liczyć na ciepłe dni i wieczory. Zbliżający się miesiąc będzie charakteryzować się średnimi temperaturami w normie lub powyżej normy. Jesienne termometry pokazywać będą średnio powyżej 10 stopni Celsjusza, co jest całkiem interesującym wynikiem, jak na jesienne dni! Nasze kurtki będą mogły pozostać w szafach, jeśli w ciągu dnia zawita słońce. Według podanych prognoz pogody przez synoptyków, deszczowe dni nie powinny zdarzać się zbyt często. Brak większych i częstych opadów deszczu i burz są gwarancją pięknej polskiej złotej jesieni 2020. Nie wolno jednak zapominać o tym, że pogoda długoterminowa jest niepewna i może ulec zmianie.

Październik 2020 pełen słonecznych i ciepłych dni

Pogoda długoterminowa na październik 2020 zapowiada się naprawdę ciekawie. Słoneczne i ciepłe dni bez ulew i burz. Tak wygląda prognoza pogody na zbliżający się październik 2020. 

Taka będzie pogoda jesienią
Najnowsze