Paula Biskup

i

Autor: TVN

Paula Biskup - wiek, Złoty Przycisk, Sanah, Eurowizja Junior. Kim jest gwiazda Mam Talent?

2022-11-24 13:47

Paula Biskup jest niesamowicie utalentowaną wokalistką, która zawładnęła sceną Mam Talent 2022. Jej występ na castingach zachwycił nie tylko jury, ale również Marcina Prokopa, który wtargnął na scenę, by nacisnąć Złoty Przycisk. Pomimo młodego wieku Paula ma na swoim koncie wiele nagród.

Paula Biskup - wiek, twórczość, Złoty Przycisk, Eurowizja Junior. Nic dziwnego, że te rzeczy niesamowicie interesują internautów. Młoda wokalistka, po udziale w castingach do Mam Talent stała się prawdziwą gwiazdą. Paula Biskup nie tylko śpiewa, ale również gra na gitarze i komponuje. Młoda wokalistka śpiewa, odkąd miała zaledwie kilka lat. Z kolei już w przedszkolu i liceum uczestniczyła w licznych konkursach wokalnych. Paula Biskup ma na swoim koncie wiele coverów, których można posłuchać na jej kanale na YouTube. Paula Biskup w Mam Talent 2022 udowodniła, że jest prawdziwą artystką. Kilka lat temu zrezygnowała z konkursów i zaczęła pisać własne piosenki. Paula gra ze słuchu i z pamięci, nie zna nut. Tata nagrywa ją czasem na dyktafon, żeby nie zapisane na papierze utwory nigdzie nie zginęły. Paula Biskup ma na koncie liczne występy na na festiwalach i konkursach wokalnych dla dzieci.

Jako 3-latek recytował inwokację w Mam Talent. Co teraz robi i jak się zmienił Rafał Sołtysik?

Influencerzy grają w piłkę nożną! Tromba, Natsu i Gola w MOVE FEDERATION | ESKA XD - Radio Eska #62

Paula Biskup - wiek

Paula Biskup jest bardzo młodą wokalistką. Artystka ma obecnie 16 lat.

Paula Biskup - szkoła

Gwiazda Mam Talent chodzi do 1 klasy liceum. Gdy była młodsza, chodziła do Szkoły Muzycznej na lekcje gry na wiolonczeli. Paula Biskup przyznaje otwarcie, że nie chodzi na lekcje śpiewu, bo nie czuje takiej potrzeby.

Paula Biskup - Złoty Przycisk

Paula Biskup w Mam Talent 2022 zaprezentowała swój autorski utwór - Gorszy stan. Jej występ oczarował nie tylko widownię i jury, ale również Marcina Prokopa. Prowadzący show podszedł do stolika jurorów i nacisnął Złoty Przycisk, dzięki któremu wokalistka automatycznie przeszła do etapu półfinałów na żywo.

Agnieszka Chylińska w Mam Talent wylała morze łez. Wszystko przez jedną z uczestniczek

Paula Biskup - Sanah

Paula Biskup często porównywana jest do Sanah. Fani zauważają wiele podobieństw nie tyle w wyglądzie, co w twórczości. Według nich zarówno Paula jak i Sanah prezentują ogromną wrażliwość oraz urok. Kontrowersyjne okazały się słowa Michała Kempy podczas półfinałów Mam Talent, który ogłosił otwarcie, że widzowie powinni zapomnieć o Sanah, ponieważ na scenę wchodzi Paula Biskup.

Paula Biskup - Eurowizja Junior

Paula Biskup wzięła udział w polskich preselekcjach do Eurowizji Junior 2018. Artystka zgłosiła do konkursu swój utwór Wyliczanka, w którym opowiada o tym, co jest najpiękniejsze w byciu dzieckiem. Ostatecznie, w 2018 roku, nasz kraj reprezentowała Roksana Węgiel, jednak Paula przyznaje, że preselekcje do konkursu pozwolił jej pokazać się szerszej publiczności oraz zdobyć jeszcze większą pewność siebie na scenie.