Para polskich gejów od Roxette wzięła ślub

2017-06-14 18:02
Para polskich gejów od Roxette wzięła ślub
Autor: fot. Magdalena Sobieska Para polskich gejów od Roxette wzięła ślub

Jakub i Dawid wzięli ślub! Para polskich gejów znana z głośnego teledysku do piosenki Roxette pochwaliła się zdjęciami ze swojej uroczystości na Maderze.

Polscy geje z teledysku do piosenki Roxette wzięli ślub! Przypomnijmy, że Jakub Kwieciński i Dawid Mycek jesienią zeszłego roku wywołali burzę w sieci z powodu swojego amatorskiego wideoklipu, który wzbudził ogromne emocje wśród internautów. Chłopakom z Polski udało się wtedy nawet zwrócić uwagę członków słynnej szwedzkiej grupy a nagranie zdobyło do tej pory już ponad pół miliona wyświetleń. 

Para gejów prowadząca swój wspólny kanał na YouTube i profil na Facebooku od jakiegoś czasu stara się nagłaśniać kwestię przeszkód, z którymi musza się zmagać w Polsce homoseksualiści marzący o zalegalizowaniu swojego związku. Co prawda Jakub i Dawid w końcu dopięli swego, ale swój ślub wzięli oczywiście za granicą, gdzie małżeństwa osób jednej płci są legalne, w odróżnieniu do Polski. Panowie umieścili zdjęcia z uroczystości zaślubin w Portugalii na swoim fan page'u. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Przy okazji poniżej możecie zapoznać się z nagranym przed Dawida i Jakuba jeszcze przed ślubem hołdem dla George'a Michaela. W ten sposób para wspiera projekt #polandwakeup, upominający się o wprowadzenie związków partnerskich i małżeństwa dla par homoseksualnych w Polsce.

 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze