Ostatnia zmiana czasu wiosna 2023. Czy to koniec z przestawianiem zegarków

i

Autor: CANVA

Ostatnia zmiana czasu wiosna 2023. To koniec z przestawianiem zegarków?

2023-03-25 14:55

Pierwsza zmiana czasu w 2023 zbliża się ogromnymi krokami. To moment, podczas którego dni stają się dłuższe, a noce krótsze. Dzieje się tak między innymi ze względu na fakt, iż przestawiamy zegarki o godzinę do przodu. Wobec tego na języki powraca temat, czy teraz rzeczywiście jest to ostatnia zmiana czasu? Wyjaśniamy!

Ostatnia zmiana czasu wiosna 2023. Czy to koniec z przestawianiem zegarków? To pytanie powraca na języki dwa razy do roku - gdy przychodzi nam zmienić godzinę na zegarkach. Niestety wiele osób nie należy do grona fanów tej koncepcji. W końcu często wiąże się to z rozregulowaniem trybu snu. Powrócenie do normy wcale nie musi być łatwym zadaniem. Tym samym spekulacje o tym, iż marcowa zmiana czasu jest tą ostatnią nie ustają. Kwestia ta od kilku lat ciągle żyje - i choć oficjalne stanowisko znane jest od dawna, wciąż nie każdy ma jego świadomość. Jak brzmi najnowsza decyzja? Nie wszyscy będą z niej zadowoleni!

ZOBACZ TAKŻE: Wiosna 2023 - pierwszy dzień: kiedy i o której godzinie wypada?

Shake Your Eska #16 | Tik Tok z Azji

Ostatnia zmiana czasu wiosna 2023

Choć wiele osób żywi głęboką nadzieję, iż marcowa zmiana czasu jest tą ostatnią, musimy Was rozczarować - niestety znacznie mija się to z prawdą. Ze względu na pandemię prace nad tym projektem zostały wstrzymane, wobec czego w ciągu następnych lat nadal będziemy musieli przestawiać zegarki. Same dyskusje na ten temat zostaną wznowione dopiero w 2026 roku! Do tej pory nic w tej kwestii się nie zmieni.

ZOBACZ TAKŻE: Kiedy Wielkanoc 2023? W tym roku święta wypadają późno!

Sonda
Zmiana czasu. Czy powinna zostać zlikwidowana?

Ostatnia zmiana czasu - na którym czasie zostaniemy?

Kwestia dotycząca tego, na którym czasie powinniśmy zostać dla niektórych jest mocno sporna. Mimo to wysłane przez Parlament Europejski ankiety jasno wskazują, iż znaczna część preferuje czas letni. Pozostaje nam mieć nadzieję, że społeczeństwo będzie miało dużo do powiedzenia w tej sytuacji, aby jak najwięcej osób zadowolił rezultat.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE