Oskar Brzostowski - kim jest uczestnik? Zachwyca śpiewając hit One Direction!

2020-02-01 22:29 RW
Oskar Brzostowski - kim jest uczestnik? Zachwyca śpiewając hity One Direction!
Autor: Jan Bogacz / TVP Oskar Brzostowski - kim jest uczestnik?

Oskar Brzostowski to jeden z tych uczestników, któremu udało się przekonać do siebie wszystkich trenerów. W Przesłuchaniach w Ciemno, Dawid Kwiatkowski, Cleo i chłopaki z zespołu Afromental stoczyli zacięty bój o to, by Oskar dołączył do ich ekipy. Kogo wybrał młody uczestnik The Voice Kids 3? Jak dobrze śpiewa? Przekonajcie się sami sprawdzając na ESKA.pl

Oskar Brzostowski - kim jest uczestnik The Voice Kids 3? Jego talent docenili wszyscy trenerzy, ponieważ w Przesłuchaniach w Ciemno odwróciły się wszystkie fotele. 15-latek uwielbia Hity na Czasie, które serwowane są w Radiu ESKA. Uwielabia te utwory, które aktualnie rządzą, bądź rządziły na rynku muzycznym. Młody chłopak ma doświadczenie, jeśli chodzi o występy w programach typu talent show. W 2017 roku wziął udział w programie Mali Giganci, gdzie jego opiekunem był Jarosław Biuniuk. W trzeciej edycji zaśpiewał między innymi hit Say Something od Great Big World i Christiny Aguilery, a także Apologize, za które odpowiada Ryan Tedder z zespołem OneRepublic. 

Oskar Brzostowski - kim jest?

Oskar Brzostwoski ma 15 lat i jest uczniem Zespołu Szkół Technicznych w Turku. Jak pisze lokalny serwis przegladkoninski.pl, Oskar śpeiwa od 7. roku życia, a jego talent wokalny odkryła Izabela Ochota, nauczycielka muzyki chłopca. Oskar oprócz śpiewania uwielbia grać w piłkę nożną. Trenuje w drużynie MGKS TUR 1921 Turek.

Oskar Brzostowski w The Voice Kids 3 oczarował trenerów śpiewając hit They Don't Know About Us, za które odpowiada One Direction. Odwrócił wszystkie fotele, ale ostatecznie zdecydował, że dołączy do rozśpiewanej ekipy Dawida Kwiatkowskiego. Oskarowi udało się zwyciężyć na etapie bitew, niestety pożegnał się z The Voice Kids podczas sing-off.

Najnowsze