Open'er 2018 - HARMONOGRAM. Rozpiska godzinowa występów

2018-06-26 13:14
Open'er 2018 - HARMONOGRAM. Rozpiska godzinowa występów
Autor: fot. Pawel Skraba/REPORTER Open'er

Wybieracie się na Open'er 2018? Na ESKA.pl znajdziecie harmonogram festiwalu, dzięki czemu poznacie godziny występów waszych ulubionych wykonawców.

Open'er 2018 - harmonogram festiwalu został niedawno opublikowany. Rozpiska godzinowa występów obejmuje wszystkie cztery dni festiwalu, czyli 4, 5, 6 i 7 lipca. Znalazły się na niej daty i godziny koncertów wszystkich wykonawców. To na pewno przyda się wszystkim wybierającym się na Open'er 2018, którzy już teraz chcą zaplanować swój pobyt na festiwalu.

Open'er 2018 - DATA, BILETY, GWIAZDY

Harmonogram Open'er 2018

Swoje występy na festiwalu Open'er zapowiedzieli między innymi Bruno Mars, Dawid Podsiadło, Massive Attack, Nick Cave and the Bad Seeds, Post Malone i Sigrid. Koncerty tych i innych wykonawców rozpisano na cztery dni festiwalu. Będą się one odbywać na kilku scenach. Harmonogram festiwalu pokazuje, gdzie i o której występują poszczególni artyści:

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze