Oliwier Kałużny

i

Autor: Screen z YT: MUSIELI PRZEŻYĆ NOC TYLKO Z JEDNĄ ZAPAŁKĄ... (T5M2 ODC 8)/Karol Friz Wiśniewski

Influencerzy

Oliwier Kałużny - wiek, Friz, dziewczyna, pochodzenie, zdjęcia, odpadł. Kim jest?

2023-03-31 10:15

Oliwier Kałużny jest nową gwiazdą Genzie. Chłopak został pierwszym zwycięzcą 2. edycji Twoje 5 Minut. Fani pokochali go od samego początku. Już w pierwszych odcinkach robił prawdziwe show. Ile lat ma uczestnik projektu Karola Wiśniewskiego? Skąd pochodzi? O co chodziło z tym, że odpadł? Wyjaśniamy kim jest!

Oliwier Kałużny jest jedną z najbarwniejszych postaci, jakie przyszło nam oglądać w 2. edycji programu Twoje 5 Minut. Widzowie Karola Wiśniewskiego pokochali go od samego początku. Influencer jest idealnym twórcą contentu, a dodatkowo widać w nim ogromną szczerość. Gdy chłopak odpadł z show internetowego, fani byli wściekli na Friza. Ten jednak dobrze wiedział, co robi. Widząc w Kostku potencjał postanowił uczynić go wygranym jeszcze przed finałem. Internauci zastanawiają się, ile lat ma Oliwier Kałużny, skąd pochodzi oraz pod jakim hasłem można znaleźć go na Instagramie. Odpowiedzi na te pytania znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: Oliwier z Genzie przeżył prawdziwy koszmar. Ta historia poruszyła fanów

Oliwier Kałużny nową gwiazdą Friza. Osiągnie wielki sukces!

Oliwier Kałużny - wiek

Ile lat ma Oliwier Kałużny? Fani Kostka zastanawiają się, w jakim jest wieku. Chłopak końcem 2022 roku miał 18 lat. Oznacza to, że w 2023 będzie najprawdopodobniej obchodził swoje 19. urodziny.

Oliwier Kałużny - Friz

Oliwier Kałużny został nową gwiazdą Friza. Dzięki zwycięstwie w najnowszym sezonie Twoje 5 Minut dołączył do Genzie. Oznacza to, że w najbliższych miesiącach będzie z nimi tworzył.

Oliwier Kałużny - pochodzenie

Skąd jest Oliwier Kałużny? W pierwszym odcinku Twoje 5 Minut 2 influencer wyznał, że pochodzi z Warszawy.

ZOBACZ TAKŻE: Julita Różalska - wiek, pomnik, chłopak, Friz, pochodzenie, zdjęcia. Kim jest?

Oliwier Kałużny - zdjęcia

Oliwier Kałużny prowadzi konto na Instagramie, na którym udało mu się zdobyć duże grono odbiorców. Jeszcze przed programem było to 17 tys., teraz natomiast ma około 300 tys. obserwatorów!

Oliwier Kałużny - odpadł

Oliwier Kałużny odpadł z Twoje 5 Minut 2 tuż przed pół-finałem. Jak się okazało, był to jedynie prank ze strony Friza. Kostek w rzeczywistości został jednym ze zwycięzców programu!

Oliwier Kałużny - dziewczyna

Oliwier Kałużny nie ma dziewczyny. W Twoje 5 Minut 2 fani kibicowali jego relacji z jedną z uczestniczek - Mają. Jak na razie nie wygląda jednak na to, aby byli razem.

Sonda
Oliwier powinien wygrać?