Ofenbach w Polsce 2019! BILETY, DATA, MIEJSCE, SETLISTA

i

Autor: Alexy Montuelle

Ofenbach w Polsce 2019! BILETY, DATA, MIEJSCE, SETLISTA

2018-10-27 13:23

Ofenbach wracają do Polski! Kiedy i gdzie wystąpią twórcy hitu Be Mine i Paradise? Sprawdźcie szczegóły już teraz na ESKA.pl! Gorące wydarzenie poleca Radio ESKA!

Ofenbach w Polsce 2019 dadzą dwa gorące koncerty. W sam raz na dobry początek nowego roku! Gdzie kupić bilety? Kiedy i gdzie wystąpią oraz jakie piosenki zaśpiewają? Najważniejsze informacje serwujemy w tym miejscu na ESKA.pl. Francuski duet na każdym koncercie porywa publiczność. Wszystko oczywiście za sprawą tanecznych hitów tj. Be Mine czy Katchi. Przekonajcie się sami, że z ogromną łatwością zarażają publiczność pozytywną energią! 

[AKTUALIZACJA]

Zespół Ofenbach odwołał trasę koncertową. Koncerty się nie odbędą. 

Ofenbach w Polsce 2019 - DATA, MIEJSCE

Gdzie i kiedy Ofenbach w Polsce 2019? Francuski duet zagra 5 lutego w warszawskiej Progresji i 6 lutego w krakowskim Klubie Studio. 

Ofenbach Warszawa 2019 - bilety

Bilety na koncert Ofenbach można kupić od 25 października 2018 na stronie internetowej warszawskiej Progresji (progresja.com/en/events/ofenbach/). Wejściówki dostępne w cenach:

  • 100 PLN przedsprzedaż
  • 120 PLN - w dniu koncertu

Ofenbach w Polsce 2019 - setlista

Jakie hity Ofenbach zagra w Polsce? Setlista nie jest jeszcze znana, ale na pewno nie zabraknie typowej, francuskiej elektroniki. Oczywiście zagrane zostaną kawałki, które doskonale znacie z anteny Radia ESKA: Be Mine czy Katchi. Usłyszycie również Paradise, w którym gościnnie pojawiła się gwiazda Eurowizji 2018, a przede wszystkim - kuzyn Sebastania Ingrosso ze Swedish House Mafia - Benjamin Ingrosso! 

Koncerty 2019 - kto wystąpi w Polsce? Gwiazdy, daty, miejsca

Założycielami zespołu Ofenbach są przyjaciele z dziecinnych lat Dorian Lo i Cesar de Rummel. Na muzyczne wody wypłynęli w 2014 roku, kiedy to zainteresowali się deep-housem. Od tego czasu ich utwory były bogate w luźne, przyjemne wibracje, o czym świadczą np. You Don't Know Me(z Brodie Barclay), What I Want (z KarlK) czy Around The Fire, które ukazały się na kompilacji Crosswalk Vol.1 obok utworów takich postaci jak Kungs i Nicolas Haelg.

Paryski duet Ofenbach od dwóch lat zdobywa coraz większą liczbę fanów. Na swoim koncie mają już nominacje do nagrody dla najlepszego młodego talentu przyznawanej przez DJ Mag we Francji. Muzycy zostali również zauważeni przez Spotify France, który umieścił ich na liście New Talent 2017, a ich mix "Come To Me" Lily & Madeleine osiągnął wynik 20 milionów odsłuchań. Także Shazam's Futurs Hits doceniło zespół umieszczając go w pierwszej dziesiątce swojego zestawienia, zaś na liście iTunes dotarli już do 4. miejsca.