Nowym trenerem Polaków będzie...

2018-07-11 13:15
Nowym trenerem Polaków będzie...
Autor: fot. Kamil Piklikiewicz/EAST NEWS Zbigniew Boniek

Nowy trener Polaków ma być ogłoszony pod koniec lipca, jednak prezes PZPN już teraz zdradził najpoważniejszych kandydatów do objęcia kadry. Czytajcie na ESKA.pl.

Nowy trener Polaków - kto nim będzie? Odkąd Adam Nawałka poinformował, że nie będzie już szkoleniowcem Biało-Czerwonych, wszyscy zadają sobie takie pytanie. Media zaczęły na ten temat spekulować już po pierwszych dwóch nieudanych występach Polaków na Mundialu 2018. Po rezygnacji Nawałki pojawiły się zaś konkretne nazwiska trenerów, którzy mogliby objąć kadrę. Okazuje się, że Zbigniew Boniek już teraz wskazał najpoważniejszych kandydatów.

Adam Nawałka odchodzi. Światowe komentują odejście trenera

Nowy trener Polaków - Boniek zdradza nazwiska

Kto będzie nowym trenerem Polaków? Oficjalne ogłoszenie następcy Adama Nawałki ma nastąpić pod koniec lipca (dokładną datę poznacie klikając tutaj). Okazuje się jednak, że Zbigniew Boniej, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, już teraz podał nazwiska najpoważniejszych kandydatów na posadę trenera Biało-Czerwonych.

Zbigniew Boniek zdradził takie informacje w wywiadzie dla tygodnika Piłka Nożna. Prezes PZPN, jako potencjalnego selekcjonera wskazał Srecko Katanca. Boniek zwrócił uwagę na jego międzynarodowe doświadczenie. Ciekawsze jest jednak to, że były reprezentant Polski mówił też o Giannim De Biasim! Włoch pojawia się od początku wśród kandydatów. Zbigniew Boniek chwali go za dobre wyniki zdobywane z reprezentacją Albanii. Więcej o Giannim De Biasim dowiecie się z poniższego artykułu.

Gianni De Biasi to nowy trener Polski? Kim jest potencjalny następca Nawałki?

Prezes PZPN mówił też o trenerach, którzy raczej nie mają szans na objęcie kadry, a którzy byli wymieniani przez specjalistów jako potencjalni selekcjonerzy. To Michał Probierz i Cesare Prandelli.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze