Nowości Muzyczne: Black Eyed Peas WRACA! Piosenka, płyta Masters Of The Sun i koncerty!

2018-09-13 16:24
Nowości Muzyczne: Black Eyed Peas - nowa piosenka i płyta Masters Of The Sun ONLINE!
Autor: fot. Universal Music Polska (okładka singla)

Big Love to tytuł nowej piosenki Black Eyed Peas! Grupa wraca w starym stylu, o czym możecie się przekonać na ESKA.pl

Nowości Muzyczne 2018 cieszą, ale również zaskakują! Cieszymy się, że zespół Black Eyed Peas powrócił i zapowiedział pierwszy od ośmiu lat album! Ogłoszeniu premiery płyty pt. Masters Of The Sun towarzyszyła premiera utworu zatytułowanego Big Love. Co więcej artyści wyruszą w trasę koncertową promującą swój najnowszy krążek!

Black Eyed Peas - płyta Masters of The Sun

Najnowsza płyta Black Eyed Peas Masters of the Sun pojawi się w sprzedaży już 12 października. Na krążku, poza utworem Big Love, znajdą się również między innymi single Ring the Alarm, pt. 1, pt.2, pt.3 oraz Constant Part 1 & 2. Album Masters of The Sun to pierwszy od ośmiu lat nowy album BEP, następca wydanego w 2010 The Beginning.

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

W rozmowie z magazynem Complex will.i.am przyznał: - Nowy album będzie opowiadał o filantropijnej stronie człowieczeństwa. To więcej niż przesłanie, to współrzędne GPS, jak dotrzeć do odpowiedniego miejsca. Otrzymujemy bardzo wiele przekazów, jak powinno się żyć, ale mam wrażenie, że ludzie wciąż potrzebują wskazania kierunku. Jak się dostać tam, gdzie powinniśmy? Jak odróżnić dobre i złe rady? My prześlemy właściwe koordynaty.

Niedawno muzycy Black Eyed Peas wydali z Marvel Comics swój pierwszy w karierze komiks. Masters of the Sun: The Zombie Chronicles, oparty na autorskim pomyśle will.i.am. Powstała również aplikacja towarzysząca historii.

Black Eyed Peas - koncerty w Europie

Premierze płyty towarzyszy trasa koncertowa The Masters of the Sun Tour - będzie to pierwsze tournée grupy od ośmiu lat. Pierwszy koncert odbędzie się 27 października w Londynie, a ostatni 18 listopada w Dusseldorfie. Zespół odwiedzi m.in. takie miasta jak Manchester, Glasgow, Zurych, Hamburg, Paryż, Monachium czy Berlin.

Koncerty 2019 w Polsce: kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca

Black Eyed Peas - piosenka Big Love

Big Love to utwór idealnie dopasowany do współczesnych, trudnych czasów. Opowiada o nadużywaniu broni, przemocy policjantów, wpływie mediów społecznościowych na relacje między ludźmi, a także konfliktach na tle rasowym. Black Eyed Peas w najnowszym singlu chcą przypomnieć, jak ważne są takie wartości jak miłość i nadzieja. Napisany i wyprodukowany przez will.i.am utwór to duchowy spadkobierca wielkiego hitu grupy Where Is The Love?.

Zyski ze sprzedaży Big Love trafią do organizacji March for Our Lives, która walczy z epidemią masowych strzelanin oraz do Families Belong Together – aktywistów działających przeciwko polityce rozdzielania imigranckich rodzin. Nowy singiel Black Eyed Peas został również wykorzystany w kampanii zachęcającej do udziału w wyborach.

Black Eyed Peas czyli will.i.am, apl.de.ap oraz Taboo, wydali sześć albumów studyjnych, które sprzedały się w liczbie ponad 30 milionów egzemplarzy. Grupa wygrała 7 Grammy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze