Nowości muzyczne 2020: dziewczyny z Pussycat Dolls z nowym singlem! React będzie hitem?

2020-02-07 13:37
Pussycat Dolls - React
Autor: Invision/Invision/East News

Na ten moment czekał chyba każdy fan dziewczyn z Pussycat Dolls. Po 10 latach powracają na scenę z nowym singlem React. Jego zapowiedź budzi sporo emocji! Czy gwiazdy ponownie powtórzą swój sukces?

The Pussycat Dolls po 10 latach powracają na scenę. Zrobiły miłą niespodziankę swoim fanom. Wystąpiły w brytyjskim programie X-Factor, w którym główna wokalistka zespołu Nicol Scherzinger jest jurorem. Na scenie zaprezentowały składankę swoich starych hitów, takich jak: Don't Cha, When I Grow Up czy Buttons. Swoimi kocimi ruchami oraz wyzywającymi strojami rozpaliły scenę, a widownia na sam koniec wstała i nagrodziła dziewczyny ogromnymi brawami! Niektórym widzom nie spodobało się jednak show dziewczyn, ze względu na charakter programu, który oglądają także dzieci. 

Premiera singla Pussycat Dolls React już 7 lutego!

Reaktywacja zespołu robi w sieci duże zamieszanie, a fani Pussycat Dolls nie mogą doczekać się premiery React, która będzie miała miejsce w piątek, 7 lutego! Dziewczyny na swoim oficjalnym profilu na Instagramie oraz Instastories, opublikowały kawałki nowej piosenki. Jak się jednak okazuje, każdy jest bez głosu. Czy chcą trzymać swoich fanów w napięciu przed oficjalną premierą? Najwyraźniej tak! W nowym singlu usłyszymy jednak niecały skład The Pussycat Dolls. Zabraknie w nim głosu Melody Thornton, z którą główna wokalistka Nicol była najbardziej pokłócona. Czy nowy kawałek okaże się hitem? Dowiemy się tego niebawem.

Najnowsze