Nowości muzyczne 2020: dziewczyny z Pussycat Dolls z nowym singlem! React będzie hitem?

2020-02-07 13:37
Pussycat Dolls - React
Autor: Invision/Invision/East News

Na ten moment czekał chyba każdy fan dziewczyn z Pussycat Dolls. Po 10 latach powracają na scenę z nowym singlem React. Jego zapowiedź budzi sporo emocji! Czy gwiazdy ponownie powtórzą swój sukces?

The Pussycat Dolls po 10 latach powracają na scenę. Zrobiły miłą niespodziankę swoim fanom. Wystąpiły w brytyjskim programie X-Factor, w którym główna wokalistka zespołu Nicol Scherzinger jest jurorem. Na scenie zaprezentowały składankę swoich starych hitów, takich jak: Don't Cha, When I Grow Up czy Buttons. Swoimi kocimi ruchami oraz wyzywającymi strojami rozpaliły scenę, a widownia na sam koniec wstała i nagrodziła dziewczyny ogromnymi brawami! Niektórym widzom nie spodobało się jednak show dziewczyn, ze względu na charakter programu, który oglądają także dzieci. 

Premiera singla Pussycat Dolls React już 7 lutego!

Reaktywacja zespołu robi w sieci duże zamieszanie, a fani Pussycat Dolls nie mogą doczekać się premiery React, która będzie miała miejsce w piątek, 7 lutego! Dziewczyny na swoim oficjalnym profilu na Instagramie oraz Instastories, opublikowały kawałki nowej piosenki. Jak się jednak okazuje, każdy jest bez głosu. Czy chcą trzymać swoich fanów w napięciu przed oficjalną premierą? Najwyraźniej tak! W nowym singlu usłyszymy jednak niecały skład The Pussycat Dolls. Zabraknie w nim głosu Melody Thornton, z którą główna wokalistka Nicol była najbardziej pokłócona. Czy nowy kawałek okaże się hitem? Dowiemy się tego niebawem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze