Komodo - piosenka Is This Love w nowej wersji! Kiedy premiera?

i

Autor: archiwum prywatne Komodo (https://www.facebook.com/komodo.poland) Komodo - piosenka Is This Love w nowej wersji! Kiedy premiera?

Nowości Muzyczne 2019: KOMODO z propozycją Is This Love na wiosnę! Kiedy premiera?

2019-02-12 9:10

Zespół Komodo wraca z nową propozycją! Artyści odpowiedzialni za hitową wersję (I Just) Died In Your Arms ponownie wzięli na warsztat kultowy utwór. Więcej szczegółów na ESKA.pl!

Komodo - zespół z Polski w 2018 roku szturmem podbił Podwójną Gorąca 20 Radia ESKA oraz internetowe playlisty. Wszystko za sprawą nowej wersji hitu (I Just) Died In Your Arms, która stała się jednym z hymnów domówek i imprez w klubie. Artyści tworzący Komodo postanowili iść za ciosem i wziąć na warsztat kolejny kultowy utwór! Czy okaże się równie wielkim hitem?

Komodo - piosenka Is This Love

Zespół Komodo stworzył ciekawie odświeżoną, klubową wersję hitu z 1987 roku. Mowa o Is This Love, pod którym oryginalnie podpisuje się Whitesnake. Gościnnie, a raczej wokalnie w przeróbce przygotowanej przez polski projekt pojawia się ten sam wokalista, którego usłyszeliśmy w przeróbce (I Just) Died In Your Arms, Michael Shynes. 

Kiedy nowa piosenka Komodo - Is This Love? Kawałek usłyszeć mogliście przedpremierowo w Pytaniu Na Śniadanie. W przypadku teledysku - PRZEDPREMIEROWO - zobaczycie go tylko na ESKA.pl! Premiera całości już 27 lutego 2019.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE