Nowości Muzyczne 2018 grudzień - koniec roku z mocnym uderzeniem!

2018-11-27 12:14
Nowości Muzyczne 2018 grudzień - koniec roku z mocnym uderzeniem!
Autor: materiały prasowe: Clean Bandit (Warner Music Polska) // Feduk i Years and Years (Universal Music Polska)

Czas na ostatnie nowości muzyczne w 2018 roku! Co nowego na rynku w grudniu? Przekonajcie się sprawdzając listę na ESKA.pl

Nowości Muzyczne grudzień 2018 to dawka najlepszych kawałków, które rozgrzeją nas przez całą zimę. W tym roku nowe hity stały naprawdę na wysokim poziomie. Swoje single wydały czołowe gwiazdy muzycznej sceny: Alan Walker, David Guetta, Rita Ora czy Ariana Grande. Byliśmy również świadkami ekscytujących powrotów! Na rynek muzyczny po trzech latach wróciła Ellie Goulding! Brytyjska gwiazda z singlem Close To Me znalazła się w TOP 30 wielu światowych list hitów, w tym UK Charts. Polskich słuchaczy dużo bardziej rozgrzał powrót Dawida Podsiadło! Artysta wrócił z płytą i trasą koncertową Małomiasteczkowy.

DAWID PODSIADŁO zdradza, ile płyt jeszcze nagra! [WYWIAD o płycie MAŁOMIASTECZKOWY]

Nowości Muzyczne grudzień 2018 - nowe hity

Jakie nowe hity pojawią się w grudniu 2018 roku? Wiele wskazuje na to, że muzyczny rynek podbije materiał, pod którym podpisuje się Clean Bandit. Mistrzowie symfonicznych dźwięków w ostatni dzień listopada wydają drugą studyjną płytę, która nazywać się będzie 'What Is Love?' i zapewne idealnie sprawdzi się w grudniu. W ostatnim miesiącu roku w dobry nastrój wprowadzi nas nowy singiel od autora hitu Rozovoye Vino, Feduk. Spodziewajcie się, że na antenie Radia ESKA usłyszycie również numer od Jaxa Jonesa! Twórca Breathe do swojego nowego singla pt. Play, zaprosił Years and Years!

7 grudnia na rynku muzycznym pojawi się koncertowa płyta od Coldplay oraz studyjny krążek od LP! Gwiazda 64. notowania Podwójnej Gorącej 20 Radia ESKA wykonała na żywo utwór Girl Gone Wild, który pojawi się na albumie Heart To Mouth.

Margaret nie będzie reprezentować Polski na Eurowizji 2019! Piosenka Tempo faworytem w innym kraju!

W tym miejscu niebawem kolejne szczegóły dotyczące grudniowych nowości muzycznych!

Najnowsze