NOWOŚCI MUZYCZNE 2018: Ewa Farna, Martin Garrix i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2018-09-14 12:59
NOWOŚCI MUZYCZNE 2018: Ewa Farna, Martin Garrix i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: fot. okładki singli

Rozgrzewamy i przygotowujemy do jesieni grając wam najnowsze utwory! Co nowego na naszej antenie?

Nowości muzyczne 2018 w Radiu ESKA gramy wam w każdy piątek od samego rana. Macie wyjątkową szansę, by poznać najlepsze i najgorętsze nowe hity z największą szansą na sukces. 14 września oprócz nowych singlii pojawiła się płyta najpopularniejszego producenta naszych czasów. Swój siódmy studyjny album wydał David Guetta! Na jednym krążku znajdziecie hity tj. 2U z Justinem Bieberem, Like I Do z Martinem Garrixem oraz single Don't Leave Me Alone i Goodbye, na które możecie głosować w ramach Podwójnej Gorącej 20 Radia ESKA. 50-letni producent z Francji stworzył również kawałek pt. Let It Be Me, w którym wykorzystał sample z przeboju Tom's Diner, Suzan Vegi.

David Guetta - płyta 7 ONLINE za darmo. Gdzie słuchać i jakie piosenki?

Nowości Muzyczne 2018 - premiery w Radiu ESKA 14.09

New Music Friday w Radiu ESKA 14 września to trzy gorące premiery. Możecie zapoznać się z zupełnie nowym utworem, pod którym podpisuje się Martin Garrix! 2018 rok poniekąd należy do właśnie do holenderskiego DJ-a, który wydał w ostatnich miesiącach kilka znakomitych hitów. Najnowszy nosi tytuł Burn Out i według niektórych fanów zawiera dźwięki charakterystyczne dla muzyki Deorro.

Drugą naszą premierą jest singiel Ewy Farnej! Interakcja, pojawiła się w dwóch wersjach językowych i opowiada o międzyludzkiej interakcji. O lubieniu tylko tych, którzy się z nami zgadzają. Często zapatrzeni w telefony paradoksalnie gubimy kontakt. A wyobraźmy sobie na chwilę jak przerażające byłoby żyć w rzeczywistości bez różnorodności, gdy każdy kogo spotykasz ma "identyczną twarz. Za muzykę współodpowiada Piotr Rubik, a za tekst Kasia Popowska i Maciej Wasio.

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

No Drama to tytuł trzeciej nowości w Radiu ESKA. Odpowiada za nią James Hype, czyli twórca nowej wersji hitu Don't Let Go (En Vogue) - mowa o More Than Friends. DJ urodzony i wychowany w Liverpoolu nad swoim najnowszym, drugim w karierze utworem, współpracował z legendą muzyki pop, Craigiem Davidem!

Odpalcie Radio ESKA online i nie przegapcie najnowszych hitów!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze