Nowa płyta Tokio Hotel 2014: zespół wraca. Kiedy pierwszy singiel i cały album? [VIDEO]

2014-08-12 18:50

Czekacie na nową płytę Tokio Hotel na 2014 rok? Mamy dla Was dobre wieści w sprawie powrotu Tokio Hotel na rynek muzyczny. ESKA.pl serwuje wiadomości na temat nowego singla Tokio Hotel i premier jakie już wkrótce szykuje dla nas zespół. Klikajcie po więcej już teraz!

Nowa płyta Tokio Hotel na 2014 rok to długo wyczekiwany przez fanów grupy krążek, którym TH wracają do gry na rynku muzycznym. Podczas gdy plotki o nowym albumie Tokio Hotel pojawiały się już wiosną 2014 roku, to na początku sierpnia oficjalnie możemy zakomunikować come back Tokio Hotel. Panowie sami potwierdzili te informacje prezentując na YouTube trailer Tokio Hotel TV na 2014 rok.

W nagraniu widzimy członków formacji i ich sztab pracujący na krążkiem. Kiedy nowa płyta Tokio Hotel pojawi się w sklepach? Zgodnie z zapowiedziami będzie to końcówka 2014 roku. Pierwszy singiel z krążka - czyli nowa piosenka Tokio Hotel na 2014 rok - ma z kolei zadebiutować już jesienią.

>>> KONCERTY 2014 w Polsce: gdzie i kiedy zagrają największe gwiazdy? Zobacz

Ostatnim wydawnictwem Tokio Hotel jest longplay Humanoid wydany w 2009 roku. 5-letnia przerwa dobiega jednak końca. Podekscytowani?

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze