Nicola Zalewski ma przepiękną partnerkę. Kim jest Nicol Luzardi? Włoska tancerka powala urodą!

Nicola Zalewski to nadzieja polskiej piłki. Lewy wahadłowy reprezentacji Polski regularnie pada obiektem zainteresowania mediów. Oprócz sportowych sukcesów, ciekawość wzbudza także jego życie prywatne. Kim jest dziewczyna Zalewskiego? Młody piłkarz już od prawie dwóch lat spotyka się z piękną włoską tancerką. Co wiemy o Nicol Luzardi?

Spis treści

  1. Kim jest Nicola Zalewski?
  2. Nicol Luzardi – kim jest, co o niej wiemy?
  3. Nicol Luzardi olśniewa urodą! Tak wygląda ukochana Nicoli Zalewskiego

Kim jest Nicola Zalewski?

Nicola Zalewski to polsko-włoski piłkarz - jego rodzice emigrowali do Włoch z Łomży w 1989 roku. Nicola Zalewski urodził się 23 stycznia 2002 r. w Tivoli. 22-letni zawodnik mieszka na co dzień w Rzymie, gdzie występuje na pozycji pomocnika w klubie AS Roma. W reprezentacji Polski zadebiutował 5 września 2021 r. w meczu z San Marino. Dziś jest nadzieją Biało-Czerwonych na Euro 2024.

Dynamiczna gra, technika i kreatywność na boisku sprawiają, że Nicola Zalewski uchodzi za jednego z najbardziej utalentowanych młodych piłkarzy swojego pokolenia.

Polecamy: Tak żyją żony i kobiety polskich piłkarzy. Jest luksusowo!

Lewy wahadłowy reprezentacji Polski jest dziś na ustach wszystkich. Ostatnio media zwróciły uwagę na jego piękną partnerkę, Nicol Luzardi. Kim jest ta śliczna włoska tancerka, która skradła serce młodego sportowca? Przyjrzyjmy się jej życiu i karierze.

Nicol Luzardi – kim jest, co o niej wiemy?

Nicol Luzardi to włoska tancerka, która przyciąga uwagę nie tylko swoim talentem, ale również urodą. Jej związek z Nicolą Zalewskim wzbudza duże zainteresowanie mediów. Luzardi urodziła się i wychowała we Włoszech, gdzie od najmłodszych lat rozwijała swoją pasję do tańca.

Ile lat ma Nicole Luzzardi? Nicol Luzardi jest o dwa lata starsza od Nicoli Zalewskiego – w tym roku skończy 24 lata.

Ukochana piłkarza od najmłodszych lat trenowała w prestiżowych szkołach tańca we Włoszech, zdobywając wiedzę i umiejętności pod okiem najlepszych instruktorów. Nicol Luzardi specjalizuje się w różnych stylach, od baletu po hip-hop i taniec współczesny.

Nicol Luzardi brała udział w wielu ważnych projektach i programach telewizyjnych Rai i Mediaset. Była częścią grupy tanecznej występującej w show "Ciao Darwin" i "Tale E Equale".

Chciałbym studiować w Los Angeles. Uważam, że to idealne miejsce dla każdego tancerza. Są tam absolutnie najlepsze firmy i mają odpowiednie kontakty. Myślę o wielkich musicalach historycznych, które od lat są powtarzane i zawsze zostają wyprzedane. Chciałabym dalej się uczyć, doskonalić swoje umiejętności – opowiadała w rozmowie z Be Different Magazine w 2021 roku.

Zobacz także: Anna Lewandowska zaznała w życiu biedy. Dziś zarabia krocie!

Nicola Zalewski i Nicol Luzardi zaczęli się spotykać latem 2022 roku. Wiadomo, że wcześniej tancerka była związana z Lucą Pellegrinim, piłkarzem Juventusu, który dziś gra na pozycji obrońcy w klubie Lazio.

Nicol Luzardi zgromadziła już przeszło 130 tys. obserwatorów na Instagramie, gdzie często dzieli się wspólnymi zdjęciami z ukochanym.

Nicol Luzardi olśniewa urodą! Tak wygląda ukochana Nicoli Zalewskiego

Zobaczcie w galerii, jak wygląda patnerka Nicoli Zalewskiego. Włoska tancerka skradła serce piłkarza reprezentacji Polski.

Listen on Spreaker.