Adele rapuje wersy Nicki Minaj. Musisz to zobaczyć!

2019-06-06 11:42 MK
Adele
Autor: Splash News/EAST NEWS

Adele większości z nas kojarzy się przede wszystkim z pięknymi, podniosłymi balladami. Kto choć raz nie wzruszył się przy jej hitach, takich jak Hello czy Someone Like You? Okazuje się, że Brytyjka jest nie tylko niezwykle utalentowaną wokalistką, ale również... raperką! Podczas jednej z imprez w Los Angeles, artystka zaprezentowała swoje umiejętności, wykonując wersy Nicki Minaj z hitu Monster Kanye'go Westa. Wideo znajdziecie na ESKA.pl.

Choć Adele całkiem niedawno ogłosiła, że po ośmiu latach związku rozstaje się ze swoim mężem, nie siedzi w domu i nie wylewa łez w poduszkę. Bynajmniej! Wykonawczyni przeboju Rolling In The Deep postanowiła wziąć udział w imprezie #NoMoreWackParties, która miała miejsce w Los Angeles. Gdy DJ zapodał hit Kanye'go Westa Monster, w którym gościnnie pojawiła się między innymi Nicki Minaj, brytyjska gwiazda chwyciła za mikrofon i zarapowała całą zwrotkę wykonywaną w oryginale właśnie przez amerykańską raperkę. Jeden z uczestników imprezy nie mógł się powstrzymać i nagrał występ diwy, a następnie umieścił go w sieci. Wideo robi furorę.

Adele rapuje - wideo

Fani od razu przypomnieli sobie, że to nie pierwszy raz, kiedy Adele zdecydowała się na wykonanie singla Monster. Poprzednim razem miało to miejsce w programie Carpool Karaoke Jamesa Cordena. Czy oznacza to, że na nowym albumie Adele usłyszymy ją rapującą? A może znajdziemy na nim duet z Nicki? Tego nie wiadomo. Artystka zdradziła w swoje 31. urodziny, że płyta 30 będzie utrzymana w gatunku drum&bass.

Najnowsze