New Music Friday w RADIU ESKA - nowy hit Jennifer Lopez, Zedda i The Chainsmokers!

i

Autor: fot. okładki singli // fot. Sam Colder (The Chainsmokers) nowości muzyczne lipiec 2017

New Music Friday w RADIU ESKA - nowy hit Jennifer Lopez, Zedda i The Chainsmokers!

2017-07-07 13:23

Piątek pod znakiem nowej muzy w RADIU ESKA! Jakie nowe hity usłyszycie na naszej antenie? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl

New Music Friday w RADIU ESKA! Wakacje trwają w najlepsze, a wasi ulubieni artyści nie odpoczywają od nagrywania nowych kawałków. Najlepszym tego dowodem jest Jennifer Lopez, która po dłuższej przerwie powróciła z gorącą propozycją. Z kolei Liam Payne zagościł w studio nagraniowym Zedda. Wspólnie stworzyli singiel pt. Get Low, a premierowo - wśród wszystkich najlepszych hitów na lato - usłyszycie go na antenie RADIA ESKA. 

Nowości Muzyczne 2017 - premiery w RADIU ESKA 7 lipca

Każdy piątek upływa nam pod znakiem nowej muzy w RADIU ESKA, bo chcemy byście byli na czasie z najnowszą muzą. Od 7 lipca 2017 na naszej antenie usłyszycie:

  • Jennifer Lopez feat. Gente De Zona - Ni Tu Ni Yo: Po ubiegłorocznym wielkim sukcesie hitu Ain’t Your Mama, Jennifer Lopez, najseksowniejsza latynoska mamuśka amerykańskiego show-biznesu, powraca z nowym singlem! 4 lipca Lopez wykonała swój najnowszy numer w Nowym Jorku podczas obchodów Dnia Niepodległości, a jej najnowsza twórczość została przyjęta bardzo ciepło i entuzjastycznie przez fanów i media. Utwór zapowiada nową płytę studyjną Jennifer Lopez, której premiera zapowiadana jest jesienią, a jej producentem wykonawczym jest Marc Anthony, czyli były mąż artystki.
  • Zedd feat. Liam Payne - Get Low: wakacyjna propozycja od artystów, którzy solowo gościli na najważniejszych list przebojów. Jest to pierwszy singiel Zedda po wydaniu hitu zatytułowanego Stay.
  • Kesha - Praying: po bardzo długiej przerwie autorka megahitu Tik Tok wróciła! Praying jest utworem promującym jej nadchodzący album Rainbow. Krążek w sprzedaży pojawi się 11 sierpnia. 
  • The Chainsmokers - Honest to kolejny singiel z hitowej płyty Memories... Do Not Open. Z tego samego krążka pochodzi Paris oraz znakomicie przyjęte Something Just Like This.  
  • Moka - Pinky Lips: stylistycznie nawiązuje do popularnego w Polsce hitu Tuesday - Buraka Yetera. Słuchacz może odnaleźć również skojarzenie do tego, co zrobił swego czasu AronChupa w I’m An Albatraoz. Cały utwór utrzymany jest w leniwym, prawie minimalowym klimacie deep house, a nagrany i zmiksowany został w studiu Łukasza Sienickiego.

Ed Sheeran w Polsce 2018 - BILETY. Wygraj kasę na wejściówkę!

Autor: brak danych

Ed Sheeran w Polsce 2018 - bilety w sprzedaży od 8 lipca 2017. Sam koncert to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych ostatnich lat, więc wejściówki rozejdą się w błyskawicznym tempie.