Nauczyciele spod tych znaków zodiaku są najłagodniejsi. Czy twój wychowawca jest w tej grupie?

2020-04-30 12:39 EK
Nauczyciele spod tych znaków zodiaku są najłagodniejsi. Czy twój wychowawca jest w tej grupie?
Autor: pixabay.com

O wiele lepiej uczęszcza się do szkoły z myślą, że otaczamy się nie tylko pozytywnymi znajomymi, ale również ciepłymi i łagodnymi nauczycielami. Zobacz na ESKA.pl, spod jakich znaków zodiaku wywodzą się najłagodniejsi pedagodzy. Być może do tej grupy zalicza się Twój wychowawca, albo pani od biologii lub matematyki!

Nauczyciele spod tych znaków zodiaku są najłagodniejsi. Czy twój wychowawca jest w tej grupie? O takich rzeczach chciałby wiedzieć niejeden uczeń. Każdy z nas z pewnością miał do czynienia w swojej szkole nie tylko z łagodnymi nauczycielami, ale również z takimi, co nie tylko wymagają ale są również bardzo nieprzyjemni. Znasz to uczucie kiedy wchodzisz do klasy i stresujesz się, co jeśli pani lub pan od matematyki weźmie mnie do tablicy? A może częściej spotykałeś się z luzem i nie żyłeś obawą co jeśli? Czasami postawa nauczyciela wynika z tego, że chciałby aby jego podopieczni wynieśli z lekcji jak najwięcej. Niektórzy są tzw. kosami, ponieważ zależy im na wiedzy uczniów i na tym, aby w przyszłości byli kimś. Jednak w każdej szkole potrafią być nauczyciele z sercem na dłoni, a także tacy którzy podchodzą do wszystkiego łagodnie. Zobacz na ESKA.pl, który znak zodiaku określa najłagodniejszego nauczyciela w szkole. Być może w tym gronie znajduje się Twój wychowawca? Przeczytaj i dowiedz się, jaki znak zodiaku mają osoby, które na co dzień uczą Cię wielu mądrych i interesujących rzeczy.

Domowe Granie: Sandra Rugała z koncertem na ESKA.pl! Zaśpiewała wielkie hity!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Łagodny nauczyciel - określa go znak zodiaku

Waga - nauczyciel, który urodził się między 23 września, a 22 października to zodiakalna Waga. Jest on nie tylko łagodny przy ocenianiu wszelkich sprawdzianów, kartkówek, ale również kiedy Cię o coś zapyta, a Ty nie będziesz znał odpowiedzi z pewnością wszystko powoli i zrozumiale wyjaśni. Taki nauczyciel to skarb, dlatego warto być dla niego życzliwym.

Rak - nauczyciel, który urodził się między 21 czerwca, a 22 lipca jest zodiakalnym Rakiem. Jego zakręcony charakter sprawia, że potrafi być czasami tak łagodny, że przymyka na coś oko. Można z nim porozmawiać na luzie i na wszystkie tematy, jak z dobrym kumplem. Jednak należy pamiętać, aby wszystko robić z głową, bo jeśli naruszymy jego zaufanie, może być nieciekawie.

Wodnik - nauczyciel, którego data urodzenia znajduje się w przedziale od 20 stycznia do 18 lutego jest według gwiazd Wodnikiem. Zdarza mu się mieć zły nastrój i łatwo wyprowadzić go z równowagi, ale mimo wszystko jest bardzo łagodny. Zadaje mało prac domowych, a dodatkowo robi łatwe kartkówki i sprawdziany. Pamiętaj tylko, że wszystko może być do czasu.

Strzelec - nauczyciel, który świętuje swoje urodziny między 22 listopada, a 21 grudnia to bez wątpienia oaza spokoju. Nie dość, że jest lubiany w całej szkole, to jeszcze potrafi poprowadzić lekcje w ciekawy i przede wszystkim zachęcający sposób. Na co dzień jest bardzo spokojny, a do tego opanowany. Jeśli tłumaczy jakiś materiał robi to w taki sposób, że szybko i zrozumiale uczniowie przyswajają wiedzę. Dzięki temu kartkówki i sprawdziany nie są trudne, a ze względu na swoją dobroć nauczyciel spod znaku Strzelca ocenia je w bardzo łagodny sposób.

Najnowsze