Natalia Piguła - Polka, która walczy o tytuł Miss Universe. Kim jest? [WIEK, WZROST, WYMIARY]

2021-05-16 23:31 Adrian Rybak
Natalia Piguła
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Natalia Piguła to Polka, która reprezentuje Polskę na prestiżowym konkursie piękności - Miss Universe. To aktualnie najpopularniejsze tego typu wydarzenie na świecie. W tym roku koronę przekaże Zozibini Tunzi z RPA. Może ona trafić właśnie do Natalii. Możemy jej w tym pomóc. Wiemy, gdzie trzeba oddać głos.

Miss Universe to tytuł, o którym marzy wiele pięknych i młodych kobiet. Jedna z Polek będzie miała szansę go zdobyć. Mowa o Natalii Pigule. Kobieta ma 27 lat i pochodzi z Łodzi. Swoją karierę jako modelka zaczęła bardzo wcześnie. Konkurs Elite Model Look wygrała, kiedy miała 15 lat. W 2019 roku Natalia Piguła wzięła udział w konkursie Miss Polski. Co prawda tytuł zdobyła Magdalena Kasiborska, ale Natalia Piguła zdobyła tytuł pierwszej wicemiss. To Kasiborska miała reprezentować Polskę na Miss Universe, ale musiała zrezygnować z powodów zdrowotnych. Natalia Piguła wydaje się godną następczynią. Jest nie tylko piękna, ale i wykształcona. Skończyła studia inżynierskie założyła własną firmę kuriersko-transportową. Kto wie, może to właśnie Natalia Piguła zostanie pierwszą Polką w historii, która zdobędzie tytuł Miss Universe.

Natalia Piguła - wzrost, wymiary 

Natalia Piguła ma 175 cm wzrostu. Jej wymiary to 88-62-92.

Miss Polski z Katowic wstąpiła na jeden dzień do policji. Anna Maria-Jaromin wzięła udział w teście sprawnościowym

Miss Universe - Polska: Natalia Piguła. Jak głosować?

Głosowanie w konkursie Miss Universe już się zaczęło. Co prawda decyzja o przyznaniu korony należy do jury, ale widzowie i internauci mogą zapewnić miejsce swojej ulubionej kandydatce w ścisłym gronie 21 finalistek. W tym celu należy wejść w link znajdujący się poniżej, a następnie kliknąć na zdjęcie Natalii Piguły. Na końcu trzeba kliknąć gwiazdkę. 

Miss Universe 2020 - gdzie, kiedy, transmisja

Miss Universe 2020 odbędzie się 16 maja 2021 roku. Początkowo edycja miała odbyć się w grudniu 2020, ale została przesunięta na maj z powodu pandemii koronawirusa. Gala zacznie się o godzinie 2:00 w nocy z niedzieli na poniedziałek. Niestety, żadna polska stacja telewizyjna nie planuje transmisji wydarzenia. W USA będzie można ją zobaczyć na kanale Telemundo. Transmisje z gali będzie można zobaczyć też na YouTube.

Najnowsze