Mundial 2018 - najgorsza drużyna to...

2018-07-12 13:08
Mundial 2018 - najgorsza drużyna to...
Autor: fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER Robert Lewandowski

Nie wypadliśmy dobrze w pierwszych podsumowaniach Mistrzostw Świata Rosja 2018. Na ESKA.pl przeczytacie o rankingu najgorszych drużyn Mundialu 2018.

Mundial 2018 zmierza ku końcowi. Na 15 lipca zaplanowano finał, który zostanie rozegrany pomiędzy Francją i Chorwacją. Te drużyny okazały się najlepsze. Francuzi, których od początku uważano za jednych z faworytów do zdobycia pucharu, pewnie wkroczyli do finału. Chorwaci okazali się zaś wielkim zaskoczeniem! Dzięki wspaniałej grze, zawalczą o tytuł najlepszej drużyny świata. A jak ocenia się inne reprezentacje? Powstają już pierwsze rankingi. Polaków zasmuci szczególnie jeden, dotyczący najgorszej drużyna Mistrzostw.

Polska najgorsza na Mundialu 2018

Sportowy serwis realsport101.com przygotował ranking najgorszych drużyn Mistrzostw Świata Rosja 2018. Niestety, na pierwszym miejscu umieszczono w nim Polskę. Specjaliści serwisu uzasadniają swoją ocenę tym, że Biało-Czerwoni nie tylko słabo grali, ale byli też wielkim zawodem dla kibiców. Grupa H, w której znaleźli się Polacy, była przez dziennikarzy uważana za najbardziej wyrównaną. Spodziewano się więc, że nasza kadra rozegra piękne mecze. Zamiast tego, Robert Lewandowski i reszta drużyny prezentowała "ponury i przygaszony" styl gry.

Najprzystojniejsi piłkarze Mundialu 2018! GŁOSOWANIE

Za nami znalazły się Panama i Niemcy. Według realsport101.com, reprezentacja kraju z Ameryki środkowej grała najsłabiej. Niemcy - zwycięzcy poprzedniego Mundialu, okazali się zaś największym rozczarowaniem. Na liście najgorszych drużyn Mistrzostw Świata Rosja 2018 znalazły się jeszcze Egipt, Australia, Kostaryka, Islandia i Maroko.

Nowym trenerem Polaków będzie...

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze