Michele Morrone podbija polski rynek muzyczny. Hard For Me następnym hitem Włocha?

2020-02-17 15:08 MK
Michele Morrone
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Wraz z podjęciem decyzji o zagraniu Massimo w hitowej produkcji 365 dni, Michele Morrone stał się jednym z najpopularniejszych obecnie aktorów w naszym kraju. Poza świetnym wyglądem, włoski aktor ma również wiele do zaoferowania pod względem twórczości. Okazało się bowiem, że poza talentem aktorskim, posiada on także talent wokalny. Kolejna z piosenek Włocha podbiła serca polskich słuchaczy! Więcej na ESKA.pl.

Michele Morrone - piosenki włoskiego aktora rozgrzewają polskich słuchaczy, podobnie jak sceny z filmu, który przyniósł mu rozgłos w naszym kraju. Mowa oczywiście o produkcji 365 dni, wyreżyserowanej przez Barbarę Białowąs, a opartej na pierwszej z trzech bestsellerowych powieści autorstwa Blanki Lipińskiej. Michele Morrone wcielił się w filmie w rolę głównego bohatera Massimo, który porywa Laurę (Anna-Maria Sieklucka) i daje jej 365 dni, by się w nim zakochała.

I choć film ma zarówno zwolenników, jak i przeciwników, z pewnością jest jedną z najbardziej hitowych produkcji tego roku. Tydzień po jego premierze, w Walentynki, sw sprzedaży ukazał się debiutancki album studyjny Michele Morrone, zatytułowany Dark Room. Na krążku znalazło się łącznie 10 kompozycji, wyprodukowanych przez duet Patryk Kumór i Dominic Buczkowski-Wojtaszek, w tym również te, które możemy usłyszeć w filmie. Jedna z nich bardzo mocno przypadła polskim słuchaczom do gustu, o czym świadczy nie tylko liczba jej odsłuchań, ale także pozycja na karcie na czasie w serwisie YouTube.

Michelle Morrone - piosenka z 365 dni

To nie Feel It, ani Watch Me Burn, a Hard For Me jest kawałkiem, który po premierze całej płyty, znalazł się w notowaniu 50 najpopularniejszych filmików opublikowanych na platformie YouTube. Słuchacze zgodnie orzekli, że to najlepsza piosenka spośród tych, które można usłyszeć w 365 dniach. - Piękna piosenka, w kinie już ujęła od pierwszych dźwięków; Przesłuchałam Feel It i Watch Me Burn ze sto razy w trzy dni, a ta jest jeszcze lepsza - można przeczytać. Wśród komentarzy, nie zabrakło również tych od zagranicznych fanów talentu Michele. Czyżbyśmy mieli nową gwiazdę muzyki? Piosenek Michele Morrone możecie słuchać również w Radiu ESKA.

Najnowsze