Michał Szczygieł zapewnia, że jego nowa piosenka będzie sztosem! [TYLKO U NAS]

Michał Szczygieł zapewnia, że jego nowa piosenka będzie sztosem! [TYLKO U NAS]
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Michał Szczygieł zapewnia, że jego nowa piosenka będzie sztosem! [TYLKO U NAS]

Michał Szczygieł zapowiada nowy utwór, który będzie czymś nowy w karierze młodego artysty. Fragment tekstu poznacie, tylko na ESKA.pl!

Michał Szczygieł po kilku miesiącach ciszy wrócił z singlem, który błyskawicznie podniósł wiele osób na duchu. Mowa o piosence zatytułowanej Tak jak chcę, której towarzyszył wyjątkowy teledysk z żółtym kanarkiem w roli głównej. Finalista The Voice of Poland, po tym utworze, powrócił z numerem będącym ukłonem w stronę spontaniczności. Mowa o numerze zatytułowanym Spontan, bo to właśnie impulsywność często przejmuje stery naszej codzienności, kiedy to podążamy za intuicją i górę biorą emocje. Przewrotnie, tekst zwraca też uwagę, że czasami trzeba wstrzymać spontaniczność i pilnować myśli. Michał Szczygieł postanowił 2020 rok zakończyć z mocnym uderzeniem. Będąc w naszym studio zapowiedział, że pracuje nad nową płytą, na której znajdzie się nadchodzący singiel. Zapowiedział, że będzie to kawałek, jakiego jeszcze od niego nie było.

Michał Szczygieł - nowa piosenka 2020

Michał Szczygieł zaskoczył pojawiając się gościnnie w piosence Sobela, ale również w utworze VIBE, za który odpowiada Karolina Stanisławczyk. Teraz postanowił skupić się na swoim utworze i jak zapewnia, gdyby był swoim fanem, to na pewno by się cieszył z nowej piosenki. Artysta zdradził nam fragment tekstu swojej najnowszej propozycji, którą usłyszycie jeszcze w listopadzie:

Jakby co to się czuję całkiem świetnie

Jakby co, chyba nic we mnie nie pęknie

Michał Szczygieł zapowiada nowy singiel [TYLKO U NAS]
Najnowsze