Michał Szczygieł

i

Autor: AKPA // materiały prasowe Universal

WYWIAD

Michał Szczygieł o życiu przed Voice'm i... pierwszym pocałunku! [WYWIAD]

2023-07-24 16:10

Michał Szczygieł przyzwyczaił swoich fanów do regularnego wypuszczania tzw. letniaczków. Najnowszy z nich, Pocałunek lata, już hula po sieci. Tylko u nas artysta zdradził, czym najnowszy singiel różni się od poprzedników, opowiedział o swoim dzieciństwie i pierwszym pocałunku. To długa i szczera rozmowa, która pozwoli wam lepiej poznać tego utalentowanego 23-latka.

Michał Szczygieł nie zwalnia tempa. Wokalista, który w czerwcu 2021 roku zaprezentował swój debiutancki album studyjny Tak jak chcę, przygotowuje się do wydania jego następcy. Fani piosenkarza poznali już w sumie cztery single zapowiadające wydawnictwo, a najnowszy z nich, Pocałunek lata, ma szansę stać się równie wielkim hitem, co Adrenalina czy Spontan. Młody artysta po raz kolejny udowodnił, że miano króla letniaczków może niebawem należeć tylko do niego. Kawałek porywa od pierwszych sekund i z pewnością zagości na niejednej letniej playliście. Z okazji premiery Pocałunku lata mieliśmy okazję porozmawiać z Michałem na temat nowego singla, zapowiedzianego na jesień krążka i po prostu życia. Tylko u nas wokalista opowiedział o tym, co działo się zanim zadebiutował w The Voice of Poland, a także wyznał przed kamerami, że jest prawdziwym kochasiem. Zawsze gra jednak w otwarte karty!

Michał Szczygieł o początkach, nowym singlu i pierwszym pocałunku

Michał Szczygieł - wywiad

Chociaż ma dopiero 23 lata, już cieszy się mianem jednego z najpopularniejszych piosenkarzy pop. Tylko u nas Michał Szczygieł opowiedział o swoich niełatwych początkach w branży muzycznej. Wiedzieliście o tym, że gdy był mały, chował się za garażami, by nikt nie usłyszał, jak śpiewa? Albo o tym, że gdy zaczynał, nie wszyscy chcieli przyznawać się do współpracy z nim? Skoro Pocałunek lata, to nie mogło zabraknąć pytania o pierwszy pocałunek. Całą rozmowę z Michałem znajdziecie w dostępnym na stronie playerze. To obowiązkowy materiał dla wszystkich fanów.