Michael Jackson zamordowany? Córka króla popu o śmierci ojca!

2017-01-25 15:04

Michael Jackson został zamordowany? Taką teorię przedstawiła Paris Jackson - córka króla popu.

Michael Jackson zmarł 25 czerwca 2009 roku. Śmierć króla popu była szokiem dla jego fanów na całym świecie. Przyczyny śmierci artysty przez długi czas budziły duże kontrowersje, jednak oficjalne stanowisko mówiło, że Jackson zmarł z powodu nagłego zatrzymania akcji serca. Zupełnie inne zdanie na ten temat ma Paris Jackosn, córka zmarłego wokalisty. 18-latka udzieliła pierwszego wywiadu, gdzie opowiedziała o swoich przypuszczeniach. Bardzo przejmujący wywiad ukazał się na łamach magazynu Rolling Stone. 

>> Michael Jackson - film biograficzny. Kto zagra króla popu?

Michael Jackson zamordowany?

Paris zdradziła, że jest przekonana, że śmierć jej ojca nie była przypadkowa. Dziewczyna z całą pewnością uważa, że Michael Jackson został zamordowany. - Mówił o ludziach, którzy chcą go dopaść. Uważał, że pewnego dnia go zabiją - wyjawiła Paris. Córka Jacksona jest pewna, że jej ojciec został zamordowany, jednak jak sama przyznała nie może zdradzać szczegółów, które na razie chce zachować tylko dla siebie. - To jak gra w szachy. Staram się uważnie stawiać kolejne kroki i stać po właściwej stronie - zakończyła Paris.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze