Megahit Better off Alone ma 20 lat, ale takiej wersji nie było!

2018-11-27 15:09
Megahit Better of Alone ma 20 lat, ale takiej wersji nie było!
Autor: screen z teledysku na YouTube Better Off Alone (fot. YouTube.com/Alice DJ)

Better off Alone to jeden z najważniejszych hitów w muzyce tanecznej! Powstało mnóstwo wersji, parodi, przeróbek kultowego utworu, pod którym podpisuje się Alice DJ. Takiej wersji, którą usłyszęli mieszkańcy Anglii - jeszcze nie było! Przekonajcie się sami na ESKA.pl

Better off Alone to piosenka z ogromną historią! Niezmiennie od 20 lat kawałek można usłyszeć w klubach, na domówkach, a nawet weselach! Motyw singla stał się inspiracją dla wielu czołowych twórców. Na bazie megahitu Alice DJ powstał utwór Say Yeah, Wiz Khalify oraz Play Hard, Davida Guetty i Akona! Oprócz oficjalnych wydań powstała także niezliczona liczba parodii i przeróbek. Takiej wersji, którą usłyszęli mieszkańcy Anglii jeszcze nie było!

Better off Alone - uliczna wersja

Do you think you're better off alone - słowa tej piosenki zna dosłownie każdy. Ku uciesze - każdy pamięta o utworze, który oficjalnie został wydany w 1998 roku. Teraz przypomniał o nim zespół Mr. Wilson's Second Liners. Zespół słynie z tego, że w ważnych miejscach przy użyciu żywych instrumentów gra największe hity. Na ich kanale znajdziemy Freed From Desire, 9PM ('Til I Come), czy chociazby Sandstorm od Darude.

Pod wersją Better Off Alone pojawiły się negatywne komentarze. Na szczęście nikt nie przyczepił się wykonania, a tego, że nie ma nigdzie pełnej wersji!  

Better Off Alone to singiel, który w wersji instrumentalnej pojawił się w 1998 roku. Za oryginał odpowiada Jurgen Rijkers (DJ Jurgen) we współpracy z Sebastianem Mljinem i Eelke Kahlbergiem. Co warto podkreślić pojawił się na kasecie. Wokal do utworu został dołączony w 2000 roku i stał się singlem Alice Deejay. Właśnie w tej wersji kawałek osiągnął największy sukces. Stał się megahitem w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Holandii, Australii, Francji i Norwegii. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze