Matura próbna z Operonem listopad 2019 - harmonogram. Kiedy WYNIKI egzaminów?

2019-11-20 8:58 A.D.
Matura
Autor: East News/Rafal Gaglewski/REPORTER

Matura próbna z Operonem listopad 2019 to ważny egzamin dla tych, którzy do prawdziwego testu przystąpią już w maju. Teraz mogą sprawdzić swoją wiedzę z przedmiotów obowiązkowych, jak i tych wybranych dodatkowo. Gdzie sprawdzić odpowiedzi z matury próbnej z Operonem 2019/2020? Kiedy poznamy wyniki? Dowiedzcie się wszystkiego już teraz w naszym artykule na ESKA.pl!

Matura próbna z Operonem listopad 2019 to jeden z najważniejszych testów przed egzaminem dojrzałości. Uczniowie ostatnich klas liceum i technikum zmierzą się z matematyka, językiem polskim oraz angielskim, jak również wybranymi przez siebie przedmiotami dodatkowymi w wersji rozszerzonej lub podstawowej. Ich wyniki wpłyną na kolejne miesiące pracy! Zaplanować będą mogli czas na naukę i tematy, które muszę wkuć, zanim w maju przystąpią do matury 2020. Matura to jeden z najważniejszych egzaminów, które każdy z nas zdawał w swoim życiu. Bywa równie stresująca, jak ślub i może otworzyć nam ścieżkę przyszłej kariery. Nic więc dziwnego, że nawet ta próbna może wywoływać dreszczyk niepokoju. Właśnie teraz uczniowie będą musieli przekonać swoich nauczycieli, że ich wiedza przed egzaminem dojrzałości jest na odpowiednim poziomie. Na pierwszy ogień pójdą język polski (19 listopada) i matematyka (20 listopada). Kolejny jest język angielski - 21.11.2019. Kiedy poznamy wyniki z tych testów? Gdzie będzie można je sprawdzić?

Matura próbna z Operon 2019/2020 - WYNIKI 

Informacje o waszych wynikach poda wam nauczyciel w ciągu kilku dni. Na oficjalnej stronie Operonu sprawdzicie również, jak poszło wszystkim maturzystom w kraju. Co roku pojawiają się tam wyjątkowe wykresy, które obrazują między innymi: podział maturzystów ze względu na liczbę niezdanych egzaminów czy średnie wyniki z przedmiotu w poszczególnych województwach. Ogólnopolskie wyniki matury będziecie mogli sprawdzić na stronie internetowej: egzaminy.operon.pl/wyniki/wynikikraj/matura. 

Najnowsze