Matura próbna 2022 - angielski.

i

Autor: CKE Matura próbna 2022 z angielskiego 30.09.2022.

Matura próbna ANGIELSKI 2022 - ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE, ZADANIA, PDF 30.09.2022

2022-09-30 10:24

Matura próbna 2022 z języka angielskiego to trzecie podejście maturzystów do testowego egzaminu w nowej formuje, która będzie obowiązywać od 2023 roku. Język obcy jest jednym z trzech obowiązkowych przedmiotów podstawowych. Nie musi być to język angielski, ale to zdecydowanie najczęściej wybierana opcja. Do próbnego testu maturzyści przystąpili w piątek, 30.09.2022. Jak wyglądał arkusz CKE?

Matura próbna ANGIELSKI 2022 - 30 września to dzień testowego egzaminu maturalnego z trzeciego przedmiotu obowiązkowego. Maturzyści muszą zmierzyć się z wybranym językiem obcym. Najczęściej wybierane to niemiecki, rosyjski, francuski, hiszpański i przede wszystkim angielski. Znajomość języka angielskiego jest w dzisiejszych czasach bardzo ważna, a więc zdanie matury z tego przedmiotu jest istotne. W piątek 30.09.2022 przyszłoroczni maturzyści po raz pierwszy zmierzyli się z testem w nowej formule. Jak wyglądały zadania, które musieli rozwiązać? Jakich powinni udzielić odpowiedzi? Mamy dla was oficjalny arkusz CKE.

ZOBACZ TAKŻE: Matura próbna MATEMATYKA 2023 - ODPOWIEDZI, ARKUSZE, ZADANIA, WYNIKI

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058

Matura próbna ANGIELSKI 2022 - arkusz CKE

Arkusz CKE z próbnej matury z języka angielskiego to coś, czego już zaczęło szukać wielu uczniów i rodziców. Licealiści i uczniowie techników są ciekawi, z czym zmierzyli się przyszłoroczni maturzyści. Także rodzice uczniów zastanawiają się, jak wyglądał test. Arkusz dostępny jest w galerii niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Matura próbna POLSKI 2022 - ARKUSZE, ODPOWIEDZI, ZADANIA, OCENY [ARKUSZ POKAZOWY]

Matura próbna ANGIELSKI 2022 - odpowiedzi

Wszyscy maturzyści z niecierpliwością czekają, aż w internecie pojawią się poprawne rozwiązania zadań z matury próbnej z języka angielskiego. Oficjalne odpowiedzi nie zostaną jednak nigdzie opublikowane. W sprawie zadań należy kontaktować się z nauczycielami od matematyki, ponieważ to oni będą sprawdzali arkusze. Pomocy szukać można też u YouTuberów zajmujących się tą tematyką, np. u Matemaksa.