Matura próbna 2021 - matematyka. Poziom rozszerzony. ARKUSZE CKE I ODPOWIEDZI

Matura i egzamin ósmoklasisty na innych zasadach! Mamy oficjalne stanowisko kuratora
Autor: F1Digitals/pixabay.com Matura i egzamin ósmoklasisty na innych zasadach! Mamy oficjalne stanowisko kuratora

Matura próbna 2021 z matematyki na poziomie rozszerzonym odbyła się 10 marca o godzinie 9:00. Jak z arkuszem poradzili sobie maturzyści? Czy było trudniej niż w tamtym roku? Arkusz CKE i odpowiedzi z matury próbnej z matematyki na poziomie rozszerzonym znajdziecie poniżej!

Spis treści

  1. Matura próbna 2021 z matematyki na poziomie rozszerzonym - ARKUSZ CKE 
  2. Matura próbna 2021 - matematyka, poziom rozszerzony - ODPOWIEDZI 

Matura próbna 2021 z matematyki, poziom rozszerzony - ARKUSZ CKE, ODPOWIEDZI. Ta kwestia z pewnością najbardziej interesuje wszystkich maturzystów, którzy postanowili spróbować swoich sił w egzaminie maturalnym z matematyki na rozszerzonym poziomie. Podstawa z tego przedmiotu na maturze jest oczywiście obowiązkowa, jednak do rozszerzania podchodzą tylko i wyłącznie ci uczniowie, którzy czują się na siłach. Matura próbna 2021 trwa nieprzerwanie! Dokładnie 10 marca o godzinie 9:00 niektórzy przyszli maturzyści podeszli do egzaminu z matematyki na poziomie rozszerzonym. Logicznym jest, że kiedy tylko zamkną arkusz będą poszukiwać w sieci odpowiedzi, aby jeszcze raz na spokojnie przeanalizować swój egzamin i co najważniejsze sprawdzić liczbę uzyskanych punktów.

Matura 2021 zbliża się wielkimi krokami, dlatego też próbne egzaminy są świetną okazją do sprawdzenia poziomu swojej obecnej wiedzy, aby ewentualnie mieć czas na uzupełnienie luk w materiale. Egzamin maturalny z matematyki na poziomie rozszerzonym składa się z 15 zadań. Z całego egzaminu można uzyskać maksymalnie 50 punktów. Maturzyści na czas rozwiązania arkusza mają 180 minut. 

Matura próbna 2021 z matematyki na poziomie rozszerzonym - ARKUSZ CKE 

Matura próbna 2021 - arkusz z matematyki na poziomie rozszerzonym.

Matura 2021: Próbny egzamin z matematyki. Jak poszło maturzystom w Bydgoszczy?

Matura próbna 2021 - matematyka, poziom rozszerzony - ODPOWIEDZI 

Matura próbna 2021 - odpowiedzi z matematyki na poziomie rozszerzonym. 

Najnowsze