Marta Gałuszewska w hicie z lat 80. Dorównała wielkiej gwieździe muzyki POP

2018-04-06 17:39
Marta Gałuszewska w hicie z lat 80. Dorównała wielkiej gwieździe muzyki POP
Autor: fot. mat. prasowe 38pr.pl Marta Gałuszewska w hicie z lat 80. Dorównała wielkiej gwieździe muzyki POP

Marta Gałuszewska doskonale odnalazła się w hicie z lat 80. Jak wypadła zwyciężczyni ósmej edycji Voice of Poland? Przekonajcie się słuchając na ESKA.pl

Marta Gałuszewska niedawno wydała nową wersję hitu Nie mów mi nie, w której gościnnie pojawił się kontrowersyjny raper, Malik Montana. Utalentowana wokalistka nie zwalnia tempa i odważnie stawia kolejny krok w swojej karierze! 6 kwietnia, w ramach dnia z nową muzyką, w sieci pojawił się singiel pt. Sweet & Bitter, w którym śpiewa najbardziej znaną melodię świata!

Marta Gałuszewska - Sweet & Bitter

Marta Gałuszewska pojawiła się gościnnie w nagraniu projektu Kush Kush. Nie wiadomo, kim są artyści ukrywający się pod tym pseudonimem, ale wiadomo, że lubią odświeżać kultowe hity. Swoje twarze ukrywają pod króliczą maską.

 

Zwyciężczyni ósmej edycji Voice of Poland zaśpiewała nową wersję hitu z 1989 roku. Chodzi dokładnie o utwór pt. Tom's Diner, który oryginalnie wykonuje amerykańska wokalistka, Suzanne Vega. Kawałek był hitem numer 1 w takich krajach, jak: Niemcy, Grecja, Szwajcaria czy Austria. Świetnie radził sobie również w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych oraz Polsce. 

 

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Autor: brak danych

  Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity od polskich i zagranicznych gwiazd odkryjecie w jednym miejscu! Podrzucamy najważniejsze, najnowsze oraz najciekawsze muzyczne wydania wraz z informacjami! Oprócz tego poznacie dokładne daty premiery oraz zapowiedzi singli, teledysk&oac;

 

Najnowsze