Marta Gałuszewska - piosenka Why Don't We Go na Eurowizję 2018 ma już teledysk! [VIDEO]

2018-02-28 16:36
Marta Gałuszewska - piosenka Why Don't We Go na Eurowizję 2018 ma już teledysk! [VIDEO]
Autor: fot. YouTube.com/UniversalMusicPolska screen z teledysku Marta Gałuszewska - Why Don't We Go

Angielska wersja utworu Nie mów mi nie, doczekała się teledysku. Z tą wersją piosenki Marta Gałuszewska powalczy 3 marca w preselekcjach do konkursu Eurowizji 2018

Marta Gałuszewska - piosenka Why Don't We Go wygra polskie preselekcje do Eurowizji 2018? 24-letnia wokalistka walczy z anglojęzyczną wersją utworu o bilet do Lizbony, gdzie odbędzie się legendarny konkurs. Kawałek własnie doczekał się teledysku, za reżyserię i scenariusz odpowiada Pascal Pawliszewski. Dynamiczne zdjęcia wykonał natomiast Krystian Stępień. 

Marta Gałuszewska - piosenka Why Don't We Go

24-letnia Marta Gałuszewska, zwyciężczyni 8 edycji The Voice of Poland pochodzi z Elbląga. Do 13 roku życia myślała, że będzie pływać, dopóki nie okazało się, że jednak woli śpiewać. Muzyka towarzyszyła jej chyba od zawsze. Tata, oprócz odtwarzania płyt, grał na gitarze i śpiewał, a Marta chłonęła. Bardziej profesjonalne podejście do tematu zaczęło się od dołączenia do grupy wokalnej w Młodzieżowym Domu Kultury, co przerodziło się w solowe występy, kiedy tylko wyprowadziła się do Gdańska na studia (amerykanistyka).

Eurowizja 2018: POLSKIE PRESELEKCJE. Pełna lista uczestników

Autor: brak danych

  Eurowizja 2018 - polskie preselekcje wyłonią naszego reprezentanta do tego prestiżowego konkursu piosenki. Wokaliści, wokalistki i zespoły z naszego kraju, zmierzą się między sobą, zaś jury i widzowie zadecydują, kto pojedzie do Lizbony. Na ESKA.pl, znaj

Przez 3 lata grała na ulicach i w klubach Trójmiasta, Poznania i Wrocławia, aż do czasu zgłoszenia się do 8 edycji The Voice of Poland. To nie był jej pierwszy program, wcześniej brała udział w Bitwie na Głosy oraz Must be the Music, jednak to the Voice okazał się być tym zwycięskim. Nie była to prosta droga, ale sama mówi, że zrobiłaby to jeszcze raz, szczególnie w drużynie u Michała Szpaka. Inspiruje ją światowa scena muzyczna: Coldplay, Ellie Goulding, Halsey, John Mayer, Demi Lovato, Tove Lo, Ed Sheeran, G-Eazy.. lista jest długa. Oczywiście szanuje też polskich artystów, a najbardziej Kasię Nosowską i Grzegorza Ciechowskiego, którzy są dla niej prawdziwymi idolami. Występów Hey na których była nawet nie umie policzyć. Zresztą twierdzi, że jest uzależniona od koncertów. Lubi eksperymenty z kolorami, szczególnie włosów. W czerwcu całkiem przypadkiem zamieniła blond na róż i tak jej zostało. Aktualnie pod okiem Universal Music Polska pracuje nad rozprzestrzenieniem różu (poprzez muzykę) w Polsce, a może i poza jej granicami. 

(informacja prasowa: Universal Music Polska)

Najnowsze